خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1389/11/23 12:17:00
سرویس سیاسی
ابطحی با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن:

مسئولان قدردان هوشیاری ملت باشند

**عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بصیرت، صبر و استقامت و تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری اعلام کرد و افزود: با توجه به تحولات منطقه، حضور مردم در این راهپیمایی نوید تشکیل "اتحاد جماهیراسلامی" را می‌دهد.

"سیدمحمد جواد ابطحی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به وظیفه مسئولان در قبال مردم اشاره کرد و گفت: مسئولان ما در رده‌های مختلف باید مراقب این مردم و قدردان هوشیاری آنها باشند.

نماینده خمینی‌شهر با تاکید بر اینکه در راهپیمایی 22 بهمن همه مردم از اقشار مختلف حضور داشتند، خاطرنشان کرد: حضور مردم  در راهپیمایی روز جمعه نشان داد که آنها با وجود برخی مشکلات در کشور، پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌ و از آن کوتاه نخواهند آمد.

وی تصریح کرد: همانطور که رئیس جمهور می گوید؛ ما نوکر مردم هستیم و در این راستا همه مسئولان وظیفه دارند گره از مشکلات آنها باز کرده و منیت‌ها و خودخواهی را کنار گذاشته و به مردم خدمت کنند.

نماینده خمینی شهر در ادامه به نقش مجلس شورای اسلامی در حل مشکلات مردم اشاره کرد و افزود: نمایندگان به عنوان خادمان ملت با قانون گذاری صحیح و حذف قواعد زائد در مجلس می‌توانند نقش مهمی در حل مشکلات مردم ایفا کنند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به تحولات اخیر در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و افزود: تحولات منطقه نشانگر آن است که پیام انقلاب هم صادر شده و مسلمانان کشورهای دیگر بیدار شده‌اند و ما از این بیداری ملت‌ها بسیار خوشحالیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet