هدر اصلی
1389/11/23 13:40:00
سرویس اقتصادی
عدم تخصیص اعتبار برای آسفالت معابر اسلام‌آبادغرب

فلاحت پیشه: چاره‌ای جز سئوال از وزیر کشور نیست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بی نتیجه خواندن پیگیری های خود درباره اختصاص اعتبار تصویب شده برای به‌سازی معابر اسلام‌آبادغرب، سئوال از وزیر کشور را تنها راه باقیمانده برای اختصاص این اعتبار خواند.

نماینده مردم اسلام آباد، دالاهو، کرندغرب، گهواره و حمیل در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت افزود: شهرستان اسلام آباد غرب، با داشتن بیش از 137 هکتار معبر خاکی، در نوع خود در کشور منحصر به فرد است.

وی تصریح کرد: با وجود تصویب اعتبار دو میلیارد تومانی هیئت دولت در سفرهای استانی برای به سازی و آسفالت این معابر و با گذشت بیش از دو سال، هنوز این اعتبارات اختصاص نیافته است.

به گفته فلاحت پیشه، با وجود پیگیری های متعددی که از مراجع مختلف شده است، متأسفانه نتیجه ای حاصل نشد و بر خلاف میل باطنی ام، چاره ای جز سئوال از وزیر کشور، ندارم.

وی با یادآوری خسارت های ناشی از جنگ تحمیلی به اسلام آباد غرب، تصریح کرد: این شهرستان در طول هشت سال جنگ تحمیلی، با بمباران های سنگین هوایی دشمن در دو مرحله، با خاک یکسان شد که مردم این شهر، با همت خود یک بار دیگر آن را از نو ساختند و آباد کردند.

وی با تأکید بر این که مناطق آسیب دیده از جنگ، حق دارند بیش از پیش از امکانات عمرانی و رفاهی بهره مند شوند، اظهار داشت: اعتبار لازم برای نوسازی و به سازی معابر خاکی اسلام آباد غرب، در جریان دو سفر استانی رئیس جمهوری به تصویب و امضای وزیر کشور نیز رسیده و این در حالی است که در جریان بوروکراسی های اداری معمول، گویا اختصاص این اعتبار فراموش شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet