سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تحقیقات دستگاه مبارزه با درآمدهای غیرقانونی مصر در مورد دارایی‌های نمایندگان

سرویس سیاسی
**دستگاه پیگیری درآمدهای غیرقانونی مصر اواسط هفته جاری تحقیقات خود در مورد دارائی‌های برخی از نمایندگان پارلمان این کشور را که 97 درصد آن در اختیار حزب حاکم است و طی روزهای جاری احتمالا منحل می‌شود، آغاز می‌کند.
شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 14:52

به گزارش خانه ملت به نقل از پایگاه خبری المحیط لندن، این تحقیقات همچنین قرار است در مورد "احمد نظیف" نخست وزیر سابق مصر و برخی از اعضای سابق کابینه این کشور انجام شود.

دستگاه پیگیری درآمدهای غیرقانونی مصر با ارسال نامه هایی به این اشخاص که بیش از 25 نفر هستند از آنها درخواست کرد تا گزارشی از دارائی های خود را ارائه کنند.

دستگاه پیگیری درآمدهای غیرقانونی مصر از همه احزاب سیاسی و به ویژه حزب حاکم خواستار ارائه گزارش مالی شد و اعلام کرد در صورتی که هریک از این اشخاص حقیقی و حقوقی درخواست دستگاه پیگیری را اجرا نکنند، فورا از سوی دادگاه برای محاکمه خوانده می شوند.

این اقدام دستگاه پیگیری درآمدهای غیرقانونی مصر شاید اولین اقدام برای پاکسازی این کشور از فساد مالی حزب حاکم مصر بعد از سقوط "حسنی مبارک" باشد که به دنبال اعتراضات میلیون ها مردم این کشور ناچار شد روز جمعه گذشته بعد از 30 سال از قدرت کناره گیری کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000