هدر اصلی
1389/11/23 15:02:00
سرویس سیاسی
سروری با اشاره به سقوط مبارک:

ستون فقرات سیاست‌های آمریکا در منطقه درهم شکسته شد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه با سقوط مبارک سونامی سیاسی در منطقه به راه خواهد افتاد، خاطرنشان ساخت: با سقوط مبارک ستون فقرات سیاست‌های آمریکا در هم شکسته شده و پازل سیاسی منطقه به سرعت تغییر خواهد کرد.

"پرویز سروری" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سقوط "حسنی مبارک" و تحولات رخ داده در مصر، اظهار داشت: با سقوط مبارک سونامی سیاسی در منطقه به راه خواهد افتاد و تمامی کشورهایی که تکیه گاه‌شان آمریکا، اسرائیل و مبارک بود، دچار تزلزل خواهند شد.

وی تصریح کرد: تحولات مصر و سقوط مبارک به آن‌ها نشان داد که حتی آمریکا و اسرائیل هم توان مقابله و ایستادگی در مقابل خشم، خیزش و جوشش مردم را ندارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تحولات مصر به گسترش مبارزات انقلابی و اسلامی منطقه دامن خواهد زد، گفت: تحولات مصر از یک سو ناامیدی سران مرتجع و دیکتاتور را سبب شد و از سوی دیگر شور و شعف و امید را در دل مردم مبارز و انقلابی زنده کرد و و زمینه را برای تحولات جدی‌تر در منطقه خاورمیانه فراهم ساخت.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید براینکه با سقوط مبارک پازل سیاسی منطقه به سرعت تغییر خواهد کرد، خاطرنشان ساخت: مصر ستون فقرات سیاست‌های استکباری آمریکا در منطقه بود و مطمئنا با سقوط مبارک این ستون فقرات در هم شکسته شده و موجی از وحشت در بین سران خودفروخته و غرب زده منطقه به راه خواهد افتاد.

سروری تاکید کرد: با این سونامی رخ داده باید هر روز منتظر تحولات جدید‌تر و جدی تری در منطقه باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet