هدر اصلی
1389/11/23 15:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

مدیریت درست انقلاب مصر، آرمان نابودی اسرائیل را محقق می کند

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: ‌اگر انقلاب مصر و دیگر کشورهای منطقه به درستی مدیریت شود هیچ جایی برای رژیم صهیونیستی باقی نمی‌ماند و خواست و آرمان امام (ره) در مورد نابودی این رژیم تحقق می یابد.

حسین ابراهیمی درگفت‌وگو با ایسنا، درارزیابی‌ از اوضاع مصر و آینده تحولات این کشور پس از سقوط حسنی مبارک اظهار داشت: مردم مصر مردم فرهیخته‌ای هستند و تقریبا در جهان عرب کشوری به فرهیخته‌گی آنها وجود ندارد، ضمن اینکه احزاب مصر نیز احزاب فعالی‌اند و به ویژه اخوان المسلمین مجرب و مسلط بر اوضاع است.

نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی در همین زمینه ارتش مصر را نیز دارای ساختاری استکبارستیز عنوان کرد و گفت: این ارتش علی‌رغم اینکه چندین سال تحت سلطه غربی‌ها بوده اما اولین کشوری است که با رژیم صهیونیستی جنگیده و دارای سوابق روشنی است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه تصور نمی‌کنم مردم مصر در اوضاع و تحولات آینده با مشکلی مواجه شوند خاطرنشان کرد: مردم مصر کار را به نحو مطلوبی آغاز کرده‌اند و شاهد بودیم که آغاز انقلاب از نماز جمعه بود و تکبیر و الله اکبر شعار آنها بوده است لذا انقلاب آنها، ‌انقلابی اسلامی و دینی است و در نتیجه مردم مصر مشکلی نخواهند داشت و خواهند توانست با موفقیت کار خود را انجام دهند.

این نماینده مجلس با تاکید بر دقت و هوشیاری بیشتر مردم مصر در تحولات آینده یادآور شد: نظام سلطه و غربی‌ها برای حفظ اسراییل از هیچ برنامه‌ای فروگذار نخواهند بود و لذا باید دقت کنند تا مشکلی ایجاد نشود، اگر این انقلاب به درستی مدیریت شود جایی برای اسراییل باقی نمی‌ماند و خواست و آرمان امام (ره) تحقق می‌یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet