هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس کمیسیون عمران مجلس:

ادغام وزارت راه و مسکن در آینده نزدیک منتفی است

سرویس اقتصادی
**رئیس کمیسیون عمران، با اعلام این که احتمال ادغام وزارت راه و ترابری و مسکن در آینده نزدیک منتفی است، از نشست مشترک کمیسیون عمران با سرپرست وزارت راه، درباره اولویت ها وبرنامه های آینده این وزارتخانه خبر داد.
شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 16:43

" علی اکبر آقایی مفانجوقی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت،افزود: در نشست روز سه شنبه کمیسیون عمران با آقای علی نیکزاد، درباره مراحل اجرایی پروژه های دردست ساخت وزارت راه و منابع اعتباری ان ها و همچنین تعیین اولویت های کاری وزیر راه آینده تبادل نظر خواهد شد.

وی همچنین تأکید کرد: باید توان اجرایی وزارت راه، ارتقا داده شود تا روند توسعه حمل و نقل و تقویت زیرساخت های پروژه های عمرانی این وزارتخانه دچار اختلال نشود.

آقایی مغانجوقی از پیشنهادهای کمیسیون عمران به دولت برای انتخاب وزیر راه آینده خبر داد و افزود: با توجه به این که دست کم در آینده نزدیک احتمال ادغام وزارت راه و مسکن وجود ندارد، وزیر راه آینده باید با در نظر داشتن نیازها و اولویت های کشور، توسعه حمل و نقل ریلی و هوایی را در برنامه کاری خود بگنجاند.

بعداز ظهر سه شنبه این هفته، کمیسیون عمران مجلس، نشست مشترکی را با علی نیکزاد، سرپرست وزارت راه و ترابری و وزیر مسکن، برگزار خواهد کرد.  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000