سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی:

سقوط مبارک راه را برای موفقیت دیگر ملت‌ها باز کرد

سرویس بین الملل
**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاثیر سقوط دولت حسنی مبارک را قطع شدن دست نظام سلطه از منطقه عنوان کرد و افزود: سقوط مبارک راه را برای موفقیت دیگر ملت‌ها باز کرد.
شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 16:46

"حسین ابراهیمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تحولات مصر و سقوط دولت حسنی مبارک، گفت: با تحولی که در مصر به وجود آمد، دست استکبار از منطقه قطع و مردم منطقه امیدوار شدند که می‌شود با نظام سلطه و استکبار برخورد کرد.

نماینده بیرجند و درمیان با اعلام اینکه با سقوط مبارک راه برای موفقیت دیگر ملت‌ها باز شد، خاطرنشان کرد: نتیجه قیام مردم مصر این شد که از تحقیر شدن رهایی یافته و  به آن جایگاه قبلی خود بتوانند بازگردند.

وی همچنین با یادآوری جایگاه تاریخی مصر، خاطرنشان ساخت: مصری‌ها که در گذشته رهبری جهان عرب را بر عهده داشتند در حال حاضر جایگاهشان چنان پایین آمده بود که در کنار رژیم صهیونیستی قرار می گرفتند و این برای مصری ها قابل قبول نبود که در نتیجه مردم این کشور با سرنگونی حکومت مبارک به هویت و شخصیت پیشین خود بازگشتند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس در پایان مساجد را  مبداء حرکت قیام مردم مصر علیه دولت حسنی مبارک عنوان کرد و افزود: امیدواریم قیام مردم مصر ثمرات پرباری برای مردم این کشور و سایر کشورها داشته باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000