ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/23 16:09:00
سرویس سیاسی
نماینده گچساران و باشت:

مجلس در کنار دولت باید به وظیفه خودش عمل کند

**وقتی دولت انحرافی دارد مجلس باید در کنار دولت به وظیفه خودش عمل کند و جلوی آن را بگیرد. اما نباید به خاطربعضی مسائل سایسی وزرا را به مجلس بکشانیم و وقت آنها را تلف کنیم.

"سیدقدرت‌الله حسینی‌پور" نماینده گچساران و باشت در گفت و گو با امید مردم تصریح کرد: وقتی دولت انحرافی دارد مجلس باید به وظیفه خودش عمل کند و جلوی آن را بگیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجلس و در بین مردم به نمایندگان وکیل‌الدوله می‌گویند، خاطرنشان کرد: این حرف بسیار غلط و ناپسندی است و کسانی که این حرف را می‌زنند ولایت‌پذیر نیستند زیرا هر نماینده‌ای بخواهد علیه دولت سیاه‌نمایی کند و خدمات بزرگش را کوچک و مشکلاتش کوچکش را بزرگ جلوه دهد در خط ولایت نیست.

وی دلیل این امر را رأی 25 میلیونی مردم به دکتر احمدی‌نژاد در انتخابات ششم ریاست جمهوری ذکر و یادآور شد: رئیس‌جمهور مورد تأیید رهبری عزیز است.

نماینده شهرستان‌های باشت و گچساران در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شرایطی دولت تحت فشاراست که برای زنده نگه داشتن و احیای ارزش‌ها کاملاً به میدان آمده و در طول 63 ماه عمر خود در دولت نهم و دهم 78 سفر استانی انجام شده است.

حسینی‌پور معتقد است در شرایطی که دولت دست تمام کسانی را که از بیت‌المال می‌خوردند قطع کرده است اکنون تحت فشار است، اظهار داشت: ما الان در فلسطین و لبنان می‌جنگیم و این به نفع نظام است زیرا آنان برادران ما هستند.

وی ادامه داد: در شرایطی به این دولت انگ بی‌فرهنگی می‌زنند در حالی که بیشترین توجهاتش در این زمینه است و به طور مثال درهمین استان ما 18 میلیارد تومان برای این بخش گذاشته است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون دولت با بی‌توجهی به تحریم‌ها نمود پیدا کرده است، افزود: نیروی انتظامی و سپاه ما در اوج هستند و سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای امنیتی در تمام دنیا در حال جمع کردن اطلاعات هستند.

 نماینده شهرستان‌های باشت و گچساران در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: اگر اجرای این طرح بد است پس چرا شبکه‌ها، نشریات و سایت‌های اینترنتی آمریکا علیه این طرح می‌نویسند؟ پس این خود مشخصه آن است که این یکی از بهترین طرح‌هاست و هیچ‌گونه مشکلی ندارد و به نفع نظام است.

حسینی‌پور افزود: دولت با ایجاد سد جلوی کج‌اندیشانی که به دروغ می‌گفتند ما با امام هستیم را گرفت وکشور عزیز ما را در مسیردرست خود قرار داد.

این نماینده اصولگرای مجلس هشتم شورای اسلامی گفت: فتنه بعد از انتخابات سال 88 طوری بوده که رهبری عظیم‌الشأن هنوز هم در تمام سخنرانی‌های خود به این فتنه اشاره می‌کنند.

نماینده شهرستان‌های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی به یاوه‌گویی‌های رژیم غاصب اسرائیل در مورد ایران اسلامی اشاره و اظهار داشت: آنها اخیراً گفته‌اند که برد موشک ایران تا نیویورک هم می‌رود و ما هم به آنها اعلام می‌کنیم به زودی تا آنجا هم می‌رود.

حسینی‌پوراز رژیم صهیونیستی سؤال کرد که چطور شما داشته باشید و به راحتی به وسیله آن دست به کشتار می‌زنید ولی ما برای دفاع از خود نداشته باشیم؟ حسینی در ادامه به درگیری پیش آمده میان امام جمعه سابق و فعلی گچساران نیز اشاره و خاطرنشان کرد: ما نباید جایگاه مقدس نمازجمعه را زیر پا بگذاریم و با پخش اعلامیه‌ها و پیامک‌زدن‌ها و دیگر کارها یک بحث کوچک را که درمورد مسائل فقهی و دیگر مسائل بوده است بزرگ جلوه دهیم.

وی گفت: امام جمعه فعلی به تشخیص شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه که تحت نظر رهبری عزیز هستند به اینجا آمده و همان شورا تصمیم گرفت که امام جمعه قبلی باز نشسته شود پس نباید به حاشیه‌ها توجه کنیم زیرا استنباط من این است عده‌ای در این زمینه به دنبال مسائل دیگری هستند.

وی در پایان از خدمات دولت، وزیر کشور، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مردم شهرستان باشت و گچساران که در برپایی جشن شهرستان باشت تلاش‌های فراوانی کردند تقدیر و تشکر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet