هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن:

مسئولان اخوت اسلامی را برای مردم به نمایش بگذارند

سرویس سیاسی
**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تعامل سران سه قوه با هم، اعلام کرد: مردم توقع دارند یک انقلابی که با این عظمت کرده‌اند، مسئولانشان با هم مهربان ویکدل باشند.
یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 12:56

"حسین ابراهیمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به وظیفه مسئولان در قبال مردم اشاره کرد و گفت: با این حضور باشکوه، اولین انتظاری که مردم از مسئولان کشور دارند این است که با یکدیگر مهربان بوده و سخنان نیشدار به هم نزنند.

نماینده مردم بیرجند در این میان با تاکید بر هم‌افزایی و همفکری سران سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه، افزود: سران سه قوه باید با پرهیز از هرگونه طرح مسائل اختلاف‌انگیز با هم تعامل داشته باشند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه با اشاره به تحولات کشورهای مصر و تونس، خاطرنشان کرد: مردم توقع دارند یک انقلابی که با این عظمت و تاثیرگذاری در جهان انجام داده‌اند، مسئولانشان با هم مهربان ویکدل باشند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس در این راستا به بیان نقل قولی از امام علی(ع) پرداخت و گفت: حضرت علی می‌فرمایند؛ "مردم به امرایشان بیش از والدین خود شباهت دارند" و بنابراین مردم بر ایده و کیش بزرگان خود هستند و باید بزرگان جامعه بدانند که هر کاری بکنند بر روی مردم تاثیر دارد.

ابراهیمی ادامه داد: مسئولان کشور باید طوری رفتار کنند که اگر احیانا مردم مشکلی با هم داشتند مثل بزرگان خود رفتار کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در پایان اخوت اسلامی را یکی از دلایل اصلی پیروزی اسلام عنوان کرد و افزود: مردم در شرایط فعلی نیز از مسئولان می‌خواهند که آنها اخوت اسلامی را برای مردم به نمایش بگذارند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000