هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

اعتراض جهانگیرزاده به گزارش کمیسیون کشاورزی

سرویس صحن
**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نسبت به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی درباره سوال نمایندگان این شهر از وزیر جهاد کشاورزی اعتراض کرد.
یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 11:54

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "جواد جهانگیرزاده" در جلسه علنی امروز ـ یکشنبه ـ مجلس شورای اسلامی پس از قرائت شدن گزارش کمیسیون کشاورزی توسط سخنگوی این کمیسیون در خصوص سوال سه نماینده مردم ارومیه از وزیر جهاد کشاورزی در تذکری آیین‌نامه‌ای گفت: در مطلع این گزارش عنوان سوال کننده یک نفر اعلام شد در حالی که سه نفر از نمایندگان ارومیه به طرح سوال از وزیر جهادکشاورزی پرداخته بودند.

جهانگیرزاده با بیان این که" سیدسلمان ذاکر" یکی از نمایندگان سوال کننده پس از توضیحات وزیر قانع شد، افزود: خود وی از طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی منصرف نشده است.

پس از تذکر جهانگیرزاده، ذاکر دیگر نماینده ارومیه در تذکری آیین‌نامه‌ای گفت: موضوع سوال با آن چیزی که من طرح کرده بودم متفاوت است و اصلا نام من به عنوان سوال کننده نبود.

"نادر قاضی پور" و "جواد جهانگیرزاده" نمایندگان ارومیه در سوال خود از وزیر جهادکشاورزی پرسیده بودند: علت تعطیلی معادن توسط سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور چیست؟

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000