هدر اصلی
1389/11/24 13:08:00
سرویس بین الملل
ابطحی با اشاره به تحولات مصر:

سقوط مبارک زلزله‌ای در منطقه بود

**عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی سقوط حسنی مبارک در مصر را به زلزله‌ای در منطقه تشبیه کرد و خاطرنشان ساخت: بیداری اسلامی ملت‌ها قابل برگشت نیست.

"سیدمحمد جواد ابطحی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تحولات مصر و سقوط دولت حسنی مبارک، گفت: سقوط مبارک زلزله‌ای است که در منطقه اتفاق افتاده  و به همین دلیل رژیم صهیونیستی و متحدانش در شوک بسر می‌برند.

نماینده خمینی شهر با اظهار اینکه سران عربستان از اوباما خواسته بودند که مبارک را تا حد امکان نگه دارد، افزود: با این حال قیام مردم مصر همه استکبارگران را ناکام کرد و این باعث تشویق دیگر ملت‌ها می شود که اگر ایستادگی کنند به نتیجه می‌رسند.

ابطحی همچنین با اشاره به معادلات سیاسی منطقه براساس واقعیت، خاطرنشان کرد: این دومینویی است که از تونس آغاز شده متوقف نخواهد شد.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی در ادامه با خطاب قرار دادن سران آمریکا و رژیم صهیونیستی، گفت: با توجه به تحولات و بیداری اسلامی شکل گرفته در خاورمیانه، بهتر است آمریکا و رژیم صهیونیستی منطقه را ترک کنند.

نماینده خمینی شهر با تاکید بر اینکه بیداری ملت‌ها قابل برگشت نیست، افزود: امیدواریم بیداری ملل مسلمان در منطقه تا سرنگونی همه قدرت‌های دست نشانده ادامه یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet