ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شاهرخ رامین:

ادغام وزارتخانه‌های راه و مسکن اقدامی مطلوب است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم شهرستانهای دماوند و فیروزکوه گفت: طرح ادغام وزارتخانه های راه و ترابری و مسکن و شهرسازی اقدامی مطلوب است.
یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 13:12

شاهرخ رامین در گفتگو با مهر در دماوند اظهار داشت: در حال حاضر بدنه دولت دارای 21 وزارتخانه است که بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی با ایجاد وزارتخانه ورزش و جوانان این رقم به 22 وزارتخانه افزایش یافت.

این مسئول با اشاره به قانون برنامه پنجم توسعه خاطرنشان کرد: برطبق قانون برنامه پنجم توسعه، مصوبه مجلس شورای اسلامی بر تقلیل وزراتخانه های دولت و رسیدن آن رقم 17 تاکید دارد.

 وی ادامه داد: بر این اساس می بایست پنج وزارتخانه موجود حذف و یا در دیگر وزارتخانه ها ادغام شود تا قانون مذکور در برنامه پنجم توسعه به مرحله اجرا گذاشته شود.

 رامین با ابراز خرسندی از ادغام وزارتخانه های راه و مسکن عنوان کرد: جای بسی خرسندی است که یکی از مصوبات مجلس در این مدت کوتاه توسط دولت در حال اجرایی شدن است.

 نماینده مردم شهرستانهای دماوند و فیروزکوه بیان داشت: عمده وظایف دو وزارتخانه مسکن و شهرسازی و راه و ترابری را ساخت و ساز و امور عمرانی تشکیل می دهد از این رو تخصص و ساختار هر دو نهاد، دارای نقاط مشترک بسیاری است.

 این مسئول افزود: با توجه به مباحث فوق دستگاه های عمرانی مذکور وزارتخانه هایی مناسب جهت ادغام در یکدیگر محسوب شده و اقدام دولت در این زمینه کاملا مطلوب و منطقی است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000