عید سعید غدیرخم
1389/11/24 16:55:00
سرویس اقتصادی
جعفری با انتقاد از واردات بی‌رویه محصولات کشاورزی:

وزیر کشاورزی، هفته آینده به کمیسیون کشاورزی می‌آید

**سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی از انتقاد اعضای کمیسیون از واردات بی رویه محصولات زراعی و دامی خبر داد و گفت: با دعوت از وزیر جهاد کشاورزی برای حضور در کمیسیون، هفته آینده موضوع واردات دام، میوه و سایر فرآورده های کشاورزی بررسی می شود.

"عیسی جعفری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با بیان این که نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی، با ارائه گزارش از وضعیت کشاورزان در حوزه انتخابی خود، افزایش قیمت گازوییل و برق را مشکل بزرگ کشاورزان خواند.

نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار گفت: با افزایش قیمت گازوییل و برق، هزینه تولیدات کشاورزی نیز افزایش پیدا کرده و این در حالی است که با واردات بی رویه محصولات دامی و زراعی، عملا تولیدکنندگان داخلی در شرایطی بحرانی قرار گرفته اند.

جعفری تصریح کرد: در نشست هفته آینده کمیسیون کشاورزی که با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار خواهد شد، موضوع واردات بی رویه بررسی می شود؛ همچنین حمایت از تولیدکنندگان محصولات کشاورزی در داخل، باید اولویت کاری وزارت جهاد کشاورزی باشد که بر این موضوع  و راهکاری های حمایت از تولید داخلی تأکید خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: در نشست امروز ( یکشنبه 24 بهمن) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، هفت ماده دیگر از 100 ماده طرح و لایحه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور نیز تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی افزود: از این طرح هم اکنون تعداد 36 ماده تصویب شده است که احتمالا با ارائه لایحه بودجه در طول هفته جاری، ادامه رسیدگی به طرح و لایحه منابع طبیعی و آبخیزداری به سال آینده موکول خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet