شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفایی خبر داد:

حضور اعضای فراکسیون زنان مجلس در کمیسیون مقام زن در نیویورک

سرویس فراکسیون ها
**رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، از حضور اعضای فراکسیون متبوعش در نشست کمیسیون مقام زن در نیویورک خبر داد و افزود: در جلسه این هفته فراکسیون مطالبی و اطلاعاتی که قرار است از سوی اعضا در آن کمیسیون مطرح شود، بررسی خواهد شد.
یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 17:10

"طیبه صفایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه این هفته فراکسیون زنان مجلس، اظهار کرد: این هفته در فراکسیون بررسی محتوای برنامه‌ها و سخنرانی اعضای فراکسیون که در چند هفته آینده برای شرکت در کمیسیون مقام زن به نیویورک عازم خواهد شد، مطرح می‌شود.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، افزود: باتوجه به اینکه سال گذشته من و خانم رهبر در این کمیسیون حضور داشتیم، امسال خانم‌ها آلیا، آجرلو و اخوان به نیویورک سفر می‌کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، به برنامه‌های دیگر این هفته فراکسیون زنان اشاره کرد و گفت: ما طرحی را از سوی وزارت نیرو داریم که مشاوران زن این حوزه مطرح کردند، و در جلسه روز چهارشنبه فراکسیون بررسی خواهد شد.

وی همچنین از درخواست دعوت فراکسیون متبوعش از "مصطفی محمدنجار" وزیر کشور خبر داد و افزود: در این نشست قرار است در رابطه با بودجه مربوط به حوزه استان‌ها و حوزه مدیران کل امور زنان و خانواده بحث‌هایی صورت بگیرد.

به گفته صفایی، زمانی که بودجه به مجلس بیاید تغییرات زیادی نمی‌توان در آن اعمال کرد؛ اما تمام وزرای مربوطه و دستگاه‌ها باید نسبت به بودجه زنان و خانواده که از قوانین مهم قانون برنامه پنجم توسعه است، عنایت بیشتری داشته باشند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000