ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خالقی خبر داد:

بررسی دریافت هزینه‌های درمانی غیرقانونی در کمیسیون بهداشت

سرویس کمیسیون ها
**عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش هزینه بالای درمان و اخذ هزینه های غیر قانونی توسط برخی از پزشکان غیرمسئول در این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 17:58

"بشیر خالقی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با حضور مسئولان سازمان نظام پزشکی، فرهنگستان علوم پزشکی و معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

نماینده مردم خلخال در مجلس گفت: واقعیت این است که برخی از پزشکان غیر مسئول به گونه ای عمل می کنند که هزینه سنگینی بر مردم متقبل می شود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید هرچه سریعتر نسبت به این بی قانونی ها اقدامی صورت می گرفت، تا خدشه ای به حیثیت پزشکان وارد نشود.
خالقی خاطرنشان کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با توجه به وظیفه و احساس مسئولیتی که نسبت به جامعه احساس می کند لازم است در این خصوص وارد عمل شد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در خصوص برخورد قانونی با افزایش هزینه های درمانی که بی ضابطه بر مردم وارد می شود، قرار شد مسئولان وزارت بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی گزارشی به مجلس ارائه دهند.
وی یادآورشد: در جلسه بعدی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اعضای سازمان نظام پزشکی، فرهنگستان علوم پزشکی و معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی در خصوص دریافت هزینه های درمانی توسط برخی پزشکان غیر مسئول گزارشی تهیه شود تا نتیجه گیری در خصوص آن صورت گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000