شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بررسی پیش‌زمینه‌های حذف کنکور در کمیسیون آموزش و تحقیقات

سرویس کمیسیون ها
**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: موضوع حذف کنکور با حضور وزیران علوم تحقیقات و فنآوری و آموزش و پروش در این کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 18:49

"فرهادبشیری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موضوع حذف کنکور و اقداماتی که در خصوص آن باید صورت گیرد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: وزیران علوم، تحقیقات و فن‌آوری و آموزش و پرورش معتقدند برای اجرایی شدن حذف کنکور باید تا سال 1393 باید اقداماتی برای زمینه‌سازی آن صورت گیرد.

نماینده مردم پاکدشت همچنین گفت: در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات، نمایندگان بحث مربوط به آموزشکده‌های فنی را با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری و آموزش و پرورش مورد بررسی قرار دادند که در این مورد وزیر علوم نسبت به افزایش صبقه  آموزشی و آکادمیکی بر وجهه مهارتی دراین آموزشکده‌ها ابراز نگرانی کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات سپس به نشست وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه وزرای علوم تحقیقات و فن‌آوری و آموزش و پرورش و معاونان آنها با اعضای کمیسیون اشاره کرد و اظهار داشت: مسایل مربوط به بودجه و برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در این سه وزارتخانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000