خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/25 10:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

با توجه به شرایط داخلی و خارجی، هرگونه سخن اختلاف‌بر‌انگیز حرام است

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: با توجه به حضور چشم‌گیر مردم در روز ۲۲ بهمن، هم‌چنین با توجه به تاثیر انقلاب ایران در میان کشورهای اسلامی، در این شرایط هرگونه سخن اختلاف‌برانگیز حرام است.

حسن نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که مردم در روز 22 بهمن اثبات کردند که ولی نعمتان انقلابند و طبق فرموده امام(ره) نشان دادند ملتی هستند که از صدر اسلام تاکنون نمونه ندارند، اظهار کرد: این ها همه نشان‌دهنده صلابت رهبری معظم انقلاب و انسجام و وحدت ملی و از آن طرف هم نشانه عمق آرمانخواهی و ایمان گرایی ملت است که از این حرکت مقدس، خاورمیانه، جهان اسلام و همه‌ی انسان‌های غیرمتعهد به غرب و شرق درس آرمانخواهی و آزادی گرفتند.

وی در ادامه تاکید کرد: درشرایط فعلی هر نوع سخنی که به عنوان سخن اختلاف‌بر‌انگیز از زبان، قلم و رسانه‌ای صادر شود، آن را آگاهانه یا ناآگاهانه وابسته به جهان استکبار می‌دانیم. جهان استکباری که در این روزها به شدت از انقلاب اسلامی ایران و حرکت‌های اسلامی در جهان اسلام عصبانی است.

نماینده‌ی رباط کریم با بیان این‌که عقل، شرع و عرف در شرایط حاضر حکم می‌کند که به وحدت روی بیاوریم، گفت: هم حکم حکومتی مقام معظم رهبری به وحدت است و هم شرع و عقل نظری ما حکم می‌کند که در شرایط حاضر دست به دست هم بدهیم و به سرافرازی و پیروزی ایران اسلامی بیندیشیم و به انسجام و وحدت روی بیاوریم، چرا که این امر می‌تواند تکامل‌گر انقلاب باشد.

وی افزود: باید بدانیم امروز استکبار از طریق محاصره‌ی اقتصادی، نظامی و سیاسی نمی‌تواند با ایران تقابل کند و تنها راه استکبار اختلاف انگیزی بین مسئولین است، لذا امروزه هرنوع اختلافی به نحوی به پشتیبانی کردن از اهداف استکبار جهانی بر می‌گردد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان در ادامه تاکید کرد: این مساله امری حرام برای هر مسلمانی است که توفیقات اسلامی را با بد سلیقگی و کج سلیقگی و عدم تقوا و تربیت اسلامی به تباهی بسپارد.

وی درباره‌ی نقش مسئولان نظام در مدیریت اختلاف سلایق گفت: طبق مضامین اسلامی مردم به روش حاکمان خود حرکت می‌کنند. اگر بزرگان جامعه و مسئولین خود بخواهند اسباب اختلاف باشند، خودشان آب به آسیاب دشمن می‌ریزند. شرایط، شرایطی است که همه باید به اتحاد و انسجام روی بیاورند و اگر هم کسی مظلوم واقع می‌شود به پاسخگویی نیازی نیست، چون خود ملت همه چیز را می‌فهمند و تشخیص می‌دهند و در واقع امروز هر نوع اختلاف و نفاقی پذیرفته شده نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet