ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/25 11:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینیان:

انقلاب اسلامی ایران نوعی خودباوری در میان مردم دنیا ایجاد کرد

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انقلاب اسلامی ایران نوعی خودباوری در میان مردم دنیا ایجاد کرد، گفت: امروز، انقلاب اسلامی ایران مرزها را درنوردیده و از کشوری به کشور دیگر قلب ها را فتح می کند.

روح الله حسینیان در گفت وگو با ایرنا با بیان این که سرنگونی 'مبارک' گامی بلند و پیروزی بزرگ برای مردم مصر است، گفت: مبارزه با استعمار و استکبار، محدود به یک محدوده جغرافیایی نیست، بلکه این روندی است که از سال 1357 با پیروزی انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام آغاز شد و تا امروز ادامه یافته است.

وی اظهار داشت: مردم ایران در آن سال ها با پیروزی در برابر استعمار ثابت کردند که می توان دیکتاتورها را نیز به پایان رساند.

حسینیان افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نوعی خودباوری در میان رهبران و مردم دنیا ایجاد شد که اسلام می تواند حکومت های آزاد را که مردم در راس آن قرار دارند را بر سر کار آورد، این خودباوری تفکر و اندیشه ای بود که انقلاب ایجاد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که این خودباوری همان شعار 'الله اکبر' انقلاب اسلامی بود که امروز در کشورهایی مانند تونس و مصر طنین انداز شده است.

حسینیان با بیان این که امروز مردم یمن نیز خواهان رفتن دیکتاتور کشورشان هستند، گفت: این مساله نشانه این است که انقلاب اسلامی مرزها را درنوردیده و از کشوری به کشور دیگر قلب ها را فتح می کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: ما شاهد هستیم امروز مردم در مصر، تونس، الجزایر و یمن با نام اسلام بسیج می شوند و با شعار 'الله اکبر' به مبارزه با استعمار می روند و نباید فراموش کنیم که خیزش های اسلامی امروز و بازگشت به خویشتن در جهان اسلام ، ایستادگی و شجاعت مردم کشورهای مصر و تونس، نتیجه انقلاب اسلامی ایران است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet