آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور در مجلس کارگری:

کارگران از مسئولان نظام انقلابی‌تر هستند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو هیئت رئیسه فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه کارگران از مسئولان این نظام، انقلابی‌تر هستند و رهبر معظم انقلاب را بیشتر از جانشان دوست دارند، گفت: کارگران پشتیبان اصل ولایت‌فقیه و رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند.
دوشنبه 25 بهمن 1389 ساعت 13:43

به گزارش فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه و عضو هیئت رئیسه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه) طی سخنانی در مجلس کارگری که در محل سابق مجلس برگزار شد، اظهار داشت: کارگران جمهوری اسلامی ایران‌ بسیجیان بی‌مدعایی هستند که در طول شبانه‌روز در کوه و دشت و بیابان و معادن کار می‌کنند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را در بهترین حالت حفظ کند.

وی افزود: کارگران ایران اسلامی پشتیبان اصل ولایت‌فقیه و رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و ما به وجود آنان افتخار می‌کنیم.

این عضو هیئت رئیسه فراکسیون کارگری مجلس در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: در مجلس هشتم به تعداد هفت دوره مجالس گذشته در خصوص کار و کارگری سخن به میان آمده و افتخار ما این است که از حقوق شما کارگران عزیز دفاع می‌کنیم.

قاضی‌پور با بیان اینکه قرار نیست تمام صحبت‌های مطرح شده در خانه ملت برای مردم بازگو شود، گفت: ما در کمیسیون‌های تخصصی مجلس به دفاع از شما و از حقوق شما می‌پردازیم و روزی نیست که در دفاع از حقوق کارگران در صحن علنی مجلس بحثی مطرح نشود.

وی ادامه داد: امیدواریم ‌بتوانیم قانون خوب و جامعی که به نفع نظام و انقلاب و اسلام است را بررسی و تصویب کنیم، چرا‌که کارگران ایران قشر محکم، قوی، حامی انقلاب و نظام و اصل ولایت‌فقیه و مقام معظم رهبری هستند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس همچنین با یادآوری اینکه اولین شهید نظام جمهوری اسلامی در 8 سال دفاع مقدس یک کارگر بود، گفت: اگر امروز در خصوص دانش‌آموزان در اینجا مجلسی برپا بود، صدا و سیما زمین و آسمان را برای پوشش خبری این مجلس پر می‌کرد.

قاضی‌پور اضافه کرد: قشر دانش‌آموزی کشور، بخش تولید نیروی کار برای کشور است، ولی باید هر مسئله‌ای جایگاه و حد و اندازه خودش را داشته باشد و باید عمل کنیم و نباید دائم شعار دهیم.

وی با ذکر این نکته که ما حامیان کارگران در چارچوب قانون هستیم، گفت: در حال حاضر سه کارگر در معدن کرمان زیر خاک هستند.

این نماینده مجلس ‌گفت: ما نگران کارگران کشور هستیم و در بین افرادی که دم از دفاع از قانون می‌زنند و دم از حفظ نظام می‌زنند باید با کارگران مقایسه کنیم چرا که ترازوی عدل علی وجود دارد.

قاضی‌پور در خاتمه تأکید کرد: کارگران از مسئولان این نظام، انقلابی‌تر هستند و رهبر معظم انقلاب را بیشتر از جانشان دوست دارند.

به گزارش فارس، این سخنان قاضی‌پور با استقبال حضار مواجه شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000