شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون کارگری:

مجلس کارگری می‌تواند روزنه‌ای برای استمرار مردم سالاری باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس کارگری می‌تواند به عنوان ابتکاری جالب، می‌تواند روزنه‌ای برای استمرار مردم‌سالاری در این بخش باشد و آینده‌ روشنی را در جهت رسیدن به ایده‌ال‌های انقلاب در بخش حقوق کارگران رقم بزند.
دوشنبه 25 بهمن 1389 ساعت 13:48

به گزارش ایسنا، مجید نصیرپور، نماینده مردم سراب در مجلس، در جلسه علنی امروز مجلس کارگری ضمن انتقاد از عدم حضور وزیر کار در این جلسه و همچنین اکتفای رییس مجلس شورای اسلامی به ارسال پیام به این نشست، اظهار کرد: جامعه کارگری مانند همیشه با محکومیت و تبعیض مواجه است و ما امیدواریم این رفتارها در بدنه حاکمیت اصلاح شود.

وی ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب با اشاره به حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن افزود: قطعا اکثریت قاطع حاضر در این راهپیمایی در سراسر کشور، کسانی هستند که به نوعی به قشر زحمت‌کش کارگری منتسب بودند؛ همانطور که در جریان پیروزی انقلاب محرومان جامعه با رهبری انقلاب همراه شدند و انقلاب را به پیروزی رساندند.

این عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش حمایت مردمی در کنار رهبری به عنوان عوامل پیروزی انقلاب اسلامی گفت: آنچه کماکان می‌تواند صلابت نظام را حفظ کند، ضمن حمایت از جایگاه رهبری، تقویت حضور مردم و به ویژه اقشار زحمت کش است.

نصیرپور خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که به استمرار حضور قشر کارگر در مدیریت اجتماعی جامعه کمک می‌کند این است که راهکارهای مناسبی برای حمایت از آحاد مردم و اقشار زحمت‌کش اتخاذ شود.

نماینده مردم سراب در خانه ملت با بیان اینکه موضوع کار شایسته دغدغه کارگران است، گفت: قطعا باید در قانون کار شایسته، ضمن حمایت از نیروی کار، فضای مناسب و توام با امنیت روانی برای کسانی که به عنوان نیروی کار فعالیت می‌کنند وجود داشته باشد در غیر این صورت بازدهی‌ها هم متناسب نخواهد بود.

وی یادآور شد: مطمئنا نمی‌توان در تورم 9 و 10 درصدی، افزایش حقوق 6 درصدی را برای کارگران در نظر گرفت چرا که این عدم تناسب درآمد با هزینه معضلاتی ایجاد می‌کند که کسی توانایی حل آن را ندارد.

این عضو فراکسیون کارگری مجلس با ابراز امیدواری نسبت به تصویب قوانین شایسته به نفع کارگران گفت: انشاءالله با حمایت دولت، توجه لازم به نیروی کار در کشور صورت گیرد و با پرهیز از سیاسی ‌کار در این زمینه حضور همه اقشار خصوصا کارگران در عرصه اجتماع محقق شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000