شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلالی با تاکید بر اهمیت گسترش روابط با ترکیه:

ایران و ترکیه؛ محور همکاری‌های منطقه‌ای

سرویس بین الملل
**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید برجایگاه مهم منطقه‌ای و بین‌المللی دو کشور ایران و ترکیه، خاطرنشان ساخت: ایران و ترکیه می‌توانند محور همکاری‌های منطقه‌ای قرار گیرند.
دوشنبه 25 بهمن 1389 ساعت 16:16

"کاظم جلالی" نماینده مردم شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با تاکید بر اهمیت سفر رییس جمهور ترکیه به ایران، اظهار داشت: دو کشور ایران و ترکیه از جایگاه مهم منطقه‌ای و بین المللی برخوردار هستند و این سفر مطمئنا در تحکیم و گسترش روابط بین دو کشور بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه دو کشور از سطح گسترده روابط در ابعاد اقتصادی و سیاسی برخوردارند، گفت: این سفر از دو بعد قابل بررسی است؛ از یک سو به گسترش و تعمیق روابط بین دو کشور در ابعاد مختلف سیاسی و اقتصادی کمک خواهد کرد و از سوی دیگر تحولات رخ داده در منطقه می‌طلبد که دو کشور رایزنی‌هایی را با یکدیگر داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید براینکه جمهوری اسلامی ایران و ترکیه می‌توانند محور همکاری‌های منطقه‌ای قرار گیرند، خاطرنشان ساخت: با محوریت ایران و ترکیه سایر کشورهای منطقه نیز می‌توانند کنار یکدیگر قرار گیرند و شاهد روابط گسترده‌‌تری بین کشورهای منطقه باشیم.

عبدالله گل رییس جمهور ترکیه شب گذشته به همراه یک هیات 300 نفره وارد تهران شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000