عید سعید غدیرخم
1389/11/25 19:27:00
سرویس بین الملل
نماینده شازند:

موج بیداری مسلمانان دامن محمود عباس را هم خواهد گرفت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس استعفای دولت موقت تشکیلات خودگردان را اقدامی در راستای جلوگیری از خروش فلسطینیان علیه حاکمیت محمود عباس ارزیابی کرد.

"محمود احمدی بیغش" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت راجع به استعفای دولت موقت تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: موج بیداری و هوشیاری مسلمانان که از تونس آغاز شد و سپس حکومت مستبد حسنی مبارک را غرق کرد در حال گسترش است و حتما به فلسطین هم خواهد رسید.
وی افزود: افزایش آگاهی مردم خاورمیانه و انزجار آن‌ها از سرسپردگی حاکمان دست نشانده به غرب و رژیم صهیونیستی متوقف نخواهد شد و روز به روز دایره آن وسعت خواهد یافت مخصوصا این خیزش به فلسطینیان نیز سرایت می‌کند و محمود عباس از این مسئله نگران و هراسان است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: استعفای دولت موقت تشکیلات خودگردان که عباس در رأس آن قرار دارد امری طبیعی است، چون آن‌ها سعی دارند تا با این اصلاحات ظاهری جلوی خروش مردم را بگیرند اما موفق نخواهند شد.
وی اضافه کرد: مسلمانان سایر کشورهای اسلامی متاثر از تحرکات و اعتراضات مردم مصر و تونس متوجه شده‌اند که دیگر نباید خشم فروخورده خود از آمریکا و رژیم صهیونیستی را مثل گذشته در دل نگه دارند و باید آن را فریاد کنند تا حاکمان وابسته به غرب دست از یکه تازی‌ها و فروش آبروی ملت‌های اسلامی بردارند.
نماینده شازند خاطرنشان کرد: حاکمانی که با اراده آمریکا بر ملت‌های مسلمان حکمرانی می‌کنند در حال حاضر به وحشت افتادند و از هیچ اقدامی برای کنترل و مدیریت اوضاع کشور دریغ نمی‌کنند اما غافل از آنکه موج ایجاد شده تا حذف همه عناصر غربی فرو نخواهد نشست.
وی ادامه داد: محمود عباس رئیس تشکلات خودگردان که روابط گسترده‌ای با ایالات متحده و رِژیم صهیونیستی دارد با عزل دولت موقت خودگردان نجات نمی‌یابد و اعتراضات مردمی به زودی به سرزمین‌های اشغالی هم می‌رسد و دامن تشکیلات فتح را نیز خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet