ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/26 10:40:00
سرویس بین الملل
رئیس فراکسیون انتفاضه فلسطین و لبنان مجلس شورای اسلامی:

دولت موقت تشکیلات خودگردان برای حفظ آرامش در فلسطین استعفا کرد

**نماینده کرمانشاه عزل وزرای دولت موقت از سوی محمود عباس را اقدامی پیشگیرانه جهت کنترل افکار عمومی داخل فلسطین ارزیابی کرد و گفت: مردم فلسطین از چهره وابسته تشکیلات فتح را شناخته‌اند و با این نوع اقدامات فریب نمی‌خورند.

"محمد کرمی راد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت راجع به استعفای دولت موقت تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: عملکرد محمود عباس و تشکیلات فتح بواسطه ارتباطاتی که با آمریکا و رژیم صهیونیستی دارند زیر سوال است.
وی افزود: مبارک به خاطر روابط تنگاتنگی که با واشنگتن و رژیم صهیونیستی داشت مورد اعتراض مردمی قرار گرفت و بالاخره مجبور به کنارگیری از قدرت شد. از آنجاکه تغییر و تحول در سیستم حاکمیت مصر قطعا روی نگرش فلسطینیان تاثیر خواهد گذاشت دولت موقت تشکیلات خودگردان در اقدامی پیشگیرانه استعفا کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس استعفای دولت موقت فلسطین را پیش دستی خواند و تصریح کرد: این‌ها نگران آن هستند که جریان اعتراض مردمی علیه‌شان شکل بگیرد بویژه آنکه با کنارگیری مبارک موقعیت حماس و جنبش جهاد اسلامی در سرزمین‌های اشغالی تقویت شده است.
وی اضافه کرد: حیات و بقاء رژیم صهیونیستی امروز به طور شدیدی به تحولات منطقه گره خورده است و آن‌ها با سردرگمی به سران کاخ سفید فشار می‌آورند تا هر جور شده اوضاع منطقه به شکل گذشته برگردد و مهم‌ترین دغدغه صهیونیست‌ها نیز آنست که سرزمین‌های اشغالی آرامش خود را از دست ندهد.
نماینده کرمانشاه خاطرنشان کرد: عزل وزرای دولت موقت از سوی محمود عباس از جمله اقداماتی است که رژیم صهیونیستی از وی خواسته اما این قضیه مشکل تشکیلات فتح را حل نمی‌کند. مردم فلسطین از چهره وابسته تشکیلات فتح را شناخته‌اند و با این نوع اقدامات فریب نمی‌خورند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet