هدر اصلی
1389/11/26 11:58:00
سرویس فراکسیون ها
ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی

بیانیه فراکسیون انقلاب اسلامی درخصوص حوادث 25 بهمن

**۱

بیست دوم بهمن ماه همچون بیست ودو مراسم قبل براساس عشق و ارادت به امام راحل و خط اصیل آن پیر مراد که در پیروی از ولایت فقیه تجلی می یابد، با عظمتی ستودنی به دست توانای شما خلق شد. این جشن البته با اخبار پیروزی مردم مصر و فرار یکی از دوستان استکبار و صهیونیسم برای ملت ما دو چندان و خیمه عزا و ماتم را در جبهه جریان استکبار برافراشت. ما نمایندگان مردم در خانه ملت بر خود فرض می دانیم ضمن تقدیر و تشکر ازاین حضور چند ده میلیونی که برگرفته از آگاهی و همراه با بصیرت شما بود، سر تواضع فرود آوریم و خدا را شکر کنیم.

با اینهمه شیرینی در کام ملت ایران و مظلومین جهان، متاسفانه شاهد بودیم که برخیاز ایادی درونی استکبار که در فتنه سال گذشته نوکری خود را به مستکبرین و دوری شان از خط امام راحل و در نتیجه خروج از نظام اسلامی را به همگان ثابت کرده اند، در سناریویی جدید درحالی که حاضر نشده بودند تا در روز ملی 22 بهمن همراه با ملت ایران برای دفاع از ملت های آزاده به میدان بیایند، به اسم حمایت از مردم مصر و تونس روز گذشته با ایادی اندک خود به خیابان ها آمدند تا خوراک تبلیغاتی شبکه های صهیونیستی و امریکایی را فراهم کنند.

مدعیان دروغین پیروی از خط امام و طرفتداری از ملت، در حالی به بهانه حمایت از مردم انقلابی مصر، ایادی خود را به خیابان ها فراخواندند که حتی یک شعار در حمایت از انقلاب مصر سر ندادند! سران فتنه که در طول سال گذشته همواره از شعار نه غزه نه لبنان حمایتکرده بودند و در مناظره های انتخاباتی همواره رقیب خود را به دلیل اتخاذ مواضع انقلابی در برار صهیونیسم مورد شماتت قرار می دادند،‌به یکباره شدند مدافع انقلاب مصر! هوادارن اندک سران فتنه در حالی روز گذشته به اقدامات خلاف قانون و تشنج آفرین دست زدند که تمام شبکه های مدافع نامبارک فراری و جریان صهیونیسم از این اقدام آنها حمایت کردند، با این حساب چگونه انتظار دارند که مردم ما ادعای دروغین آنها درخصوص دفاع از انقلاب اسلامی مصر را باور کنند.

و اما سخنی با ریاست محترم قوه قضائیه

حضرت آیت الله آملی لاریجانی، همانطور که تاکنون دستگاه قضا با قاطعیت آشوبگران را محاکمه و احکام قانونی را صادر کرده است، انتظار می رود در رابطه باعناصر اصلی و مزدوران بیگانه که بعد از هر پیروزی، شیرینی را به کام ملت تلخ می کنند،‌ نیز این رویه اعمال و تصمیمات جدی اخذ شود. انتظار است با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند نخبگان سیاسی که قانون را زیر پا می گذارند، چه بخواهند، چه نخواهند، مسئول خون ها و خشونت ها و هرج و مرج هایی هستند که اتفاق می افتد. همچنین باتوجه به فرمایش حضرت امام که فرمودند کسانی که دعوت به راهپیمایی غیرقانونی می کنند و اغتشاش می کنند، مفسد فی الارض هستند و باتوجه به اقدامات مفسدانه برخی از سران فتنه مانند موسوی و کروبی که با اطلاعیه های دشمن شاد کن خود علاوه بر اقدامات ضدانقلابی گذشته، اغتشاشات دیروز را سازماندهی کردند و برخی از هموطنان ما را به شهادت رسانده و مجروح ساختند، دستگاه قضائی به ندای حق طلبانه ملت ایران در 9 دی و 22 بهمن سال گذشته و امسال پاسخ دهد و این افراد را هر چه زودتر به عنوان مفسد فی الارض محاکمه نماید.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet