خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1389/11/26 12:48:00
سرویس اقتصادی

تکذیب سخنان منتسب به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس

**رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر منتشره از سوی یکی از سایت‌ها مبنی بر درخواست پول از سوی برخی نمایندگان جهت تصویب قانون هدفمندی یارانه ها را تکذیب کرد.

ارسلان فتحی پور در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سخنرانی 2روز گذشته خود در همایش شرکت های برتر گفت: آنچه من گفتم این است که در زمان ارائه قانون هدفمند کردن یارانه ها در دوره دولت نهم برخی از مخالفان طرح به بهانه اینکه دولت می خواهد با پرداخت پول آزادی مردم را در انتخابات ریاست جمهوری سلب کند، سبب مسکوت ماندن این قانون شدند.

وی با بیان اینکه ‌این سایت خبری صحبت هایش  را طور دیگری منتشر کرده است اظهار داشت: منتشرکنندگان را به خاطر توهین به ساحت مجلس و نمایندگان مردم مستحق برخورد می دانم.

نماینده کلیبر و هوراند تصریح کرد: برخی رسانه ها با اصول حرفه ای خبری آشنایی ندارند، ضمن اینکه فقدان تحلیلی صحیح از شرایط سیاسی و اقتصادی نیز مزید بر علت می شود که عرصه برای برخی شیطنت ها باز شود.

وی اضافه کرد: وزارت ارشاد نیز بایددر صدور مجوزها برای رسانه های سایبری دقت کافی و واضحی رامبذول نماید.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: من ضمن تکذیب خبر دریافت پول از سوی برخی نمایندگان جهت تصویب قانون هدفمندی یارانه ها، اعلام می کنم که از سایت مذکور به خاطر نشر اکاذیب به قوه قضائیه شکایت کردم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet