خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1389/11/26 16:17:00
سرویس سیاسی
تامینی لیچانی:

تقنین و نظارت از وظایف نمایندگان مجلس است

**عضو ناظر در شورای عالی نظام پرستاری با اشاره به همایش نمایندگان مجلس ناظر در مجامع و شوراها که بعدازظهرامروز برگزار می‌شود اظهار داشت: نیاز است که در حیطه نظارتی بیشتر دقت کنیم چرا که به نظر می‌رسد تاکنون کار ناظران در شوراها و مجامع درحد متوسط بوده است.

"حسن تامینی لیچایی" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: تقنین و نظارت از وظایف نمایندگان مجلس است؛ از همین رو مجلس در بعد نظارتی در همه دستگاههایی که با بودجه دولتی کار می‌کنند ناظر مشخص می‌کند، براین اساس کار ناظران بسیار حساس و با اهمیت است.

به گفته وی حساسیت کار ناظران از این جهت است که اگر مشکلات و مسائلی وجود داشته باشد و  موارد اختلاف برانگیزی باشد، نمایندگان ناظر می توانند حکمیت کرده و در صورت نیاز گزارش را به کمیسیون تخصصی مربوطه و مجلس ارائه کنند تا مجلس در آن موضوع تصمیم گیری کند.

نماینده مردم رشت با متوسط ارزیابی کردن کار ناظران در مجامع و شوراها تاکید کرد که با برنامه ریزی های دقیق تر می توان نظارت را بهتر و صحیح تر انجام داد.

وی برگزاری چنین نشستهایی(همایش ناظران) را جهت همفکری ناظران راهکاری مناسب دانست و گفت: استفاده از تجربیات ناظران قبلی مکتوب سازی و مدون سازی این تجربیات ازجمله راهکارها جهت تقویت عملکرد ناظران است.

عضو ناظر در شورای عالی نظام پرستاری  گفت : کار این شورا تا حدودی خوب بوده ولی به نظر میرسد که یک سری نارضایتیها نیز وجود دارد که با برنامه ریزی میتوان کاررا بهتر پیش برد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet