ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/26 16:51:00
سرویس اقتصادی
موسوی‌لارگانی با اشاره به حضور حسینی در کمیسیون اقتصادی،

نمایندگان از وزیراقتصاد درباره مشکلات بانکی کشور توضیح خواستند

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از برگزاری نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر اقتصاد و دارایی خبر داد و گفت: نمایندگان در این نشست در باره مشکلات نظام بانکی کشور، از شمس‌الدین حسینی سئوال کردند.

"سیدناصر موسوی لارگانی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از حضور وزیر اقتصاد و دارایی در جلسه امروز (سه شنبه 26 بهمن) کمیسیون اقتصادی مجلس برای پاسخ گویی به سئوالات برخی از نمایندگان خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان با طرح هشت سئوال از حسینی، عملکرد بانک ها در کشور را بررسی کردند.

 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس، با بیان این که سئوالات نمایندگان با محوریت عملکرد بانک ها بوده است، تصریح کرد: نمایندگان درباره علت عدم واریز مازاد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز به حساب ذخیره ارزی و علت های عدم اجرایی نشدن مصوبه های دورهای دوم و سوم سفرهای استانی دولت، سئوالاتی را از وزیر اقتصاد و دارایی پرسیدند.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از قانع شدن تعدادی از نمایندگان از جمله پولادی و بشیری با توجه به پاسخ وزیر اقتصاد و دارایی به سئوالاتشان خبر داد و گفت: به زودی نشستی برای بررسی پرسش های طرح شده نمایندگان، با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، در این وزارتخانه برگزار می شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet