آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ترابی:

اعضای کمیسیون اجتماعی از پاسخ‌های محصولی قانع نشدند

سرویس کمیسیون ها
**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر رفاه و تامین اجتماعی در برابر سئوالات نمایندگان در خصوص عملکرد شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی پاسخ قانع کننده‌ای ارائه نداد.
سه‌شنبه 26 بهمن 1389 ساعت 16:54

"نصراله ترابی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسون اجتماعی وزیر رفاه و تامین اجتماعی در پاسخ به سئوالات نمایندگان از جمله مساله تامین اجتماعی و شرکت های زیر مجموعه وزارت رفاه و تامین اجتماعی نتوانست پاسخ قانع کننده ای ارائه دهد.
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از جمله مهمترین سئوالات مطرح شده می توان به عملکرد شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی،سیمان شستا، پتروشیمی شستا بود.
وی تصریح کرد: در ادامه سئوالی که نمایندگان حاضر در کمیسیون اجتماعی مجلس از وزیر رفاه و تامین اجتماعی  مطرح کردند، مربوط به پاداش های هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی بود که در این خصوص هم پاسخ شفافی داده نشد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: محصولی قول هایی در خصوص بررسی این مسایل مطرح کرد و مقرر شد موضوع توسط وی مورد بررسی قرار گیرد و گزارشی به مجلس ارائه شود. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000