هدر اصلی
1389/11/27 11:09:00
سرویس صحن
آجرلو در نطق میان دستور؛

زنان فتنه گر مجازات شوند

**عضو فراکسیون زنان مجلس شواری اسلامی با تاکید بر بصیرت بخشی زنان ایران در عرصه جهانی خواستار مجازات زنان فتنه گر و زنانی شد که در حوادث اخیر مسئولیت هدایت‌گری را برعهده داشتند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، فاطمه آجرلو در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شواری اسلامی، گفت: کسانی که ایمان دارند در راه خدا پیکار می کنند و آنان که کافرند در راه طاغوت پس شما با یاران شیطان پیکار کنید، زیرا نقشه شیطان همانند قدرتش ضعف است.

وی افزود: ‌سلام بر ساحت قدس آقا امام زمان، فرزند زهرای مرضیه آنکه خواهد آمد، کاخ شیطان پرستان و فرعونیان را در هم خواهد کوفت آن حکومت مستضعفان عالم گیر خواهد شد، درود بی کران بر امامی که جنگ نرم افزاری علیه بیداد فکر و اندیشه و در بند کشیدن آزادی و انسانیت را از پانزدهم خرداد آغاز و این امانت را به ما سپرد و فرمود نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.

وی ادامه داد:‌سلام بر رهبر فرزانه و ولی امر مسلمین جهان، سکاندار جنبش های آزادیبخش بشریت در اقضی نقاط جهان.

آجرلو با خطاب قراردادن نمایندگن و مردم، گفت: نمایندگان بزرگوار مردم و مردم شهیدپرور ایران اسلامی ما شاهدیم در دوس ال اخیر و در پی حوادث پس از انتخابات 88 چه اتفاقاتی به دستایادی شیطان بزرگ رخ داده است و چگونه غرور انقلابی و اسلامی مردمی آزاده جریحه دار گشته است.

وی ادامه داد: مردمی که برای دستیابی به اهداف خود زیباترین جوانان و عزیزان بسیاری را فدا کردیم و اینک شرایط جهان به گونه ای پیش می رود که دشمنان اسلام جرات عرض اندام در مقابل خواسته های مسلمین را ندارند و در برابر مظلومین جهان عرض اندامی را نمی توانند داشته باشند و اسلام در حال جهانی شدن است کسانی که تمام حیات و زندگی مادی و معنوی و شخصیت و مقام خود را مدیون نظام اسلامی هستند، نان اسلام را خورده و فربه شده اند و در برابر اسلام و خون های شهداء و رهبری معزز و ولایت امر صف آرایی کرده اند، عمروعاص مآبانه قرآن سر نیزه زدند، وقیحانه روزه خواری کردند و شعار نه غزه و نه لبنان آنها هنوز از یادمان نرفته را سر دادند و در عاشورا همراه با یزیدیان تاریخ سوت و کف زدند و البته چقدر تاریخ شبیه به هم است، کم نبودند نماز شب خوان هایی که شمشیر بر فرق قرآن ناطق و امیرالمومنین فرود آوردند.

آجرلو اضافه کرد: ولی امروز سخن ما در ارتباط با بصیرت است، مردم ما با بصیرت در روز 9 دی و 22 بهمن حرف آخر خود را زدند و گفتند ما بر اصول خود پایداریم ما همچنان آمریکا را شیطان بزرگ می دانیم.

وی ادامه داد: در 22 بهمن ما شاهد پیروزی مردم مصر بودیم این جهانی شدن را مدیون یک جنگ نرم و یک جنگ فکری و اندیشه ای می دانیم مردم ما امروز سکوت در مقابل این نگرش های وقیحانه را نمی پذیرند. اتفاقی افتاد و آن اتفاق خواست میلیون ها مردم ایران بود همه فریاد زدند و از قوه قضائیه جاری شدن عدالت را خواستند.

آجرلو افزود: امروز این هزینه ای که به نظام ما تحمیل می شود و بصیرتی که مردم دارند باید جهانی بشود و با مجازات کسانی که امروز در این راستا اقدام می کنند، نشان بدهیم که قضای اسلامی با آن نگاه جهانی تفاوت دارد.

نماینده کرج ادامه داد: دیروز نمایندگان یکصدا فریاد زدند و از دستگاه قضایی خواستند افرادی که محور شرارت هستند را مجازات بکنند.

وی خطاب به نمایندگان گفت:‌ عزیزان کسانی امروز هستند که با سکوت خودشان سیاست مدارانه از پشت صحنه اوضاع را مدیریت می کنند و ما به این افراد پیام می دهیم.

آجورلو باخطاب قرار دادن هاشمی و خاتمی، گفت: جناب آقای هاشمی، جناب آقای خاتمی سکوت خود را بشکنید و در مقابل این شرارت ها موضع خودتان را روشن و مردم منتظر این نگرش وصف آرایی شما هستند.

وی همچنین با خطاب قرار دادن کسانی که به صورت مستقیم فتنه اخیر را هدایت می کنند، گفت: به جمعیتی که در خیابان ها حضور پیدا کرده اند، نگاه کنید و ببینید به غیر از گروهک های منافقین و بعضی از کسانی که فریب خورده بودند چه کسانی در خیابان ها حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه مردم بصیرت دارند، خاطرنشان کرد:‌ حاکمان اسلامی حقایق را با مردم در میان گذاشتنه اند.

آجرلو به فیلم های پخش شده در رسانه های بیگانه درخصوص حوادث 25 تهران اشاره کرد و گفت: ‌فیلم‌هایی که این چند روز در سراسر جهان پخش شد را ببینید، رسانه های بیگانه فیلم های سال 88 را به جای حوادث چند روزگذشته پخش می کنند.

نماینده کرج با بیان اینکه ما باید بصیرت بخشی خود رادر عرصه جهانی روشن کنیم، افزود: یک نگاه ما داریم، ما به عنوان زنان آزاده و کسانی که همیشه برای دفاع ازنظام اسلامی از هستی خود، همسر و بچه‌هایمان برای اسلام و خدا گذاشتیم، امروز خواهان مجازات زنان فتنه گر و زنانی که در این عرصه مسئولیت هدایت گری را به عهده دارند، هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet