هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدری یادآور شد:

موقعیت جغرافیایی کردستان عامل کم‌توجهی بخش خصوصی به آن

سرویس اقتصادی
**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، جایگاه جغرافیایی غرب استان کردستان را علت اصلی کم‌توجهی بخش خصوصی و دولت، به این قسمت از استان برشمرد و گفت: عملکرد بنیاد مسکن در استان کردستان، با فرمایش‌های مقام معظم رهبری مغایرت دارد.
چهارشنبه 27 بهمن 1389 ساعت 16:24

"فخرالدین حیدری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، عملکرد دولت در رسیدگی به مناطق محروم کردستان را تشریح و تصریح کرد: متأسفانه دولت در این زمینه، با توجه به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر توجه ویژه به زیرساخت ها و رسیدگی به نقاط محروم این استان، عملکرد مناسبی نداشته است.

 

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، گفت: در استان کردستان مسئولان تنها به فکر افتتاح مرغداری هستند و به مشکلات اساسی این استان توجهی نمی کنند.

 

حیدری، جایگاه جغرافیایی غرب استان کردستان را علت اصلی کم توجهی بخش خصوصی به این بخش استان برشمرد و افزود: افزون بر بخش خصوصی، دولت هم در غرب استان کردستان سرمایه گذاری نمی کند و این موضوع باعث افزایش بیکاری در غرب استان و سفر جوانان به شرق استان شده است.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از عملکرد بنیاد مسکن در استان کردستان به شدت انتقاد کرد و تصریح کرد: با توجه به فرمایش های مقام معظم رهبری، مبنی بر توجه به مناطق محروم، این بنیاد به جای ساختن مسکن برای محرومان استان، ساختن مراکز خرید در بانه را در دستور کار خود دارد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار