آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده ارومیه با اشاره به هفته وحدت تاکید کرد:

لزوم حفظ هرچه بیشتر وحدت در کشور

سرویس سیاسی
**عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: وحدت و هوشیاری مردم ایران طی ۳۲ سال گذشته شکست سناریوهای دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را سبب شده است.
چهارشنبه 27 بهمن 1389 ساعت 18:44

"سید سلمان ذاکر" راجع به شرایط فرآهم آمده برای وحدت هرچه بیشتر مسلمانان با نقش آفرینی مجالس کشورهای اسلامی گفت: مستکبرین جهان همیشه تلاش داشته‌اند که با طراحی و اجرای نقشه‌های شوم و خطرناک به وسیله ایادی خود میان کشورهای اسلامی، میان انها تفرقه و اختلاف ایجاد کنند.
وی با اشاره به امتیازات و نقاط مشترک جهان اسلام افزود: علقه‌های دینی و فرهنگی، حسن همجواری، تراکم ذخایر و منابع عظیم انرژی در محدوده سرزمین‌های اسلامی و پیشینه تاریخی عمیق و تمدن ساز جهان اسلام، فرصت‌های بیشماری را برای ایجاد اتحاد و همبستگی بین مذاهب اسلامی پایه ریزی کرده است.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: وحدت و همبستگی کارآمد‌ترین راه مبارزه با دسیسه‌ها و طرح‌های تفرقه‌افکنانه قدرت‌های غربی است که در ایران اسلامی جواب داد و حالا سایر کشور‌ها نیز برای پیروزی بر خصم باید این مهم را مورد توجه قرار دهند.
وی اضافه کرد: کشورهای اسلامی باید برای توسعه و پیشرفت مادی و معنوی متحد شوند تا همانطور که انقلاب اسلامی نشان داد، ساختار مستحکمی را برابر تهاجم فرهنگی غرب بنیان گذارند؛ اینگونه است که ملت‌های مسلمان اهداف کثیف و طمع ورزانه‌ رژیم صهیونیستی و قدرت‌های شیطانی را به شکست مبدل می‌کنند.
نماینده ارومیه با اشاره به لزوم حفظ هرچه بیشتر وحدت در کشور خاطرنشان کرد: وحدت و هوشیاری مردم ایران طی ۳۲ سال گذشته شکست سناریوهای دشمنان به ویژه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را سبب شد؛ به طوریکه امروز شاهد صدور انقلاب اسلامی ایران را به مصر و تونس هستیم.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران از بدو تولد خود، نوید دهنده اثرات و ثمرات راستین وحدت در جهان بوده و از همین طریق فرصت‌های بی‌بدیلی را برای وحدت جهان اسلام مهیا ساخته است. برگزاری کنفرانس بین المللی، برپایی همایش‌های منطقه‌ای و جهانی با حضور اندیشمندان، متفکران و نخبگان مذاهب اسلامی و تاسیس تشکل‌های بزرگی چون مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از جمله این اقدامات است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار