ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/29 13:10:20
سرویس بین الملل
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

هفته وحدت عاملی برای نزدیکی بیشتر مسلمانان است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به هفته وحدت، اعلام کرد: حفظ انسجام و وحدت اسلامی از اهم وظایف مردم و مسئولان به شمار می‌آید.
هفته وحدت عاملی برای نزدیکی بیشتر مسلمانان است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به هفته وحدت، اعلام کرد: حفظ انسجام و وحدت اسلامی از اهم وظایف مردم و مسئولان به شمار می‌آید. https://cdn.icana.ir/d/019/258.jpg هفته,وحدت,عاملی,برای,نزدیکی,بیشتر,مسلمانان,است Icana

"حسن ملک‌محمدی" در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت، هفته وحدت را عاملی برای نزدیکی بیشتر مسلمانان جهان خواند و تصریح کرد: شرایط فعلی کشور نیازمند حفظ وحدت مردم است و افراد باید از مواضعی که زمینه را برای تفرقه در کشور فراهم می‌کند، فاصله بگیرند.
نماینده مردم دامغان در بخشی از  سخنان خود حفظ وحدت را زمینه‌ای برای دستیابی به سعادت ذکر کرد و گفت: مردم کشور می‌توانند با تکیه بر وحدت پایدار و دوری جستن از تفرقه، کشور را در دستیابی به سعادت و پیشرفت یاری کنند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بر پیروی دولتمردان از فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد و افزود: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری وحدت را به عنوان یکی از اصول اساسی کشور معرفی کرده اند، مردم و دولتمردان با پیروی از این سخنان می‌توانند خود را در برابر دسیسه‌های مستکبران محفوظ نگه دارند.
نماینده مردم دامغان در ادامه تقویت بین المجالس کشورهای اسلامی را امری ضروری دانست و تصریح کرد: با تقویت بین المجالس اسلامی می‌توان از فضای فعلی خاورمیانه در جهت ایجاد خاورمیانه اسلامی به شیوه‌ای شایسته بهره برد.
وی در پایان گفت: کشورهای اسلامی با دستیابی به توافقات اصولی در اجلاس کشورهای اسلامی، شرایط را برای تحقق خواسته‌های  مردم مسلمان جهان فراهم خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet