آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بزرگواری خبر داد:

آغاز ساخت کارخانه کاشی و سرامیک و تولید کاغذ در خرم‌‌بید

سرویس استان ها
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان این که ساخت کارخانه کاشی و سرامیک سازی و کارخانه تولید کاغذ از مهمترین طرح های در دست اجرا در شهرستان خرم‌بید است، گفت: این دو کارخانه تا پایان سال 91 به بهره‌برداری می‌رسند.
جمعه 29 بهمن 1389 ساعت 12:13
آغاز ساخت کارخانه کاشی و سرامیک و تولید کاغذ در خرم‌‌بید عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان این که ساخت کارخانه کاشی و سرامیک سازی و کارخانه تولید کاغذ از مهمترین طرح های در دست اجرا در شهرستان خرم‌بید است، گفت: این دو کارخانه تا پایان سال 91 به بهره‌برداری می‌رسند. http://cdn.icana.ir/d/019/144.jpg آغاز,ساخت,کارخانه,کاشی,و,سرامیک,و,تولید,کاغذ,در,خرم‌‌بید Icana

"سیدعلی محمد بزرگواری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از آغاز ساخت 6 کارخانه در شهرستان خرم بید خبر داد و گفت: احداث کارخانه کاشی و سرامیک سازی و کارخانه تولید کاغذ از مهم ترین این کارخانه‌ها هستند.

 نماینده مردم کهگلویه و بهمئی در مجلس، تولید مواد غذایی، تولید کلوچه و تولید سیب زمینی را از اهداف دیگر احداث این کارخانه ها خواند.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه دو کارخانه تولید کاشی و سرامیک و تولید کاغذ تا پایان سال 91 به بهره برداری می‌رسند، تصریح کرد: با اجرایی شدن این طرح‌ها در شهرستان خرم بید، حدود یک‌هزار فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000