هدر اصلی
1389/11/28 17:04:27
سرویس بین الملل
کوثری:

وحدت کشورهای اسلامی مسیر معادلات جهانی را تغییر می‌دهد

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد وحدت میان ملل مسلمان، اظهار کرد: کشورهای اسلامی باید با تاسی از قرآن مجید و آموزه‌های اسلامی اتحاد و یکدلی را رمز موفقیت خود بدانند.
وحدت کشورهای اسلامی مسیر معادلات جهانی را تغییر می‌دهد نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد وحدت میان ملل مسلمان، اظهار کرد: کشورهای اسلامی باید با تاسی از قرآن مجید و آموزه‌های اسلامی اتحاد و یکدلی را رمز موفقیت خود بدانند. https://cdn.icana.ir/d/019/167.jpg وحدت,کشورهای,اسلامی,مسیر,معادلات,جهانی,را,تغییر,می‌دهد Icana

"اسماعیل کوثری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، راجع به شرایط فرآهم آمده برای وحدت هرچه بیشتر مسلمانان با نقش آفرینی مجالس کشورهای اسلامی، گفت: هدف دشمنان ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است اما در این راستا کشورهای اسلامی باید با تاسی از قرآن مجید و آموزه‌های اسلامی اتحاد و یکدلی را رمز موفقیت خود بدانند.
نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با تاکید بر لزوم ایجاد وحدت میان ملل مسلمان، افزود: این مسئله مهمی است که بار‌ها از سوی امام (ره)، مقام معظم رهبری و سایر مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران مورد تاکید قرار گرفته و محدود به زمان و شرایط خاصی نمی‌شود.
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: اتحاد میان کشور‌های اسلامی سبب عزت و سربلندی مسلمانان می‌شود، بنابراین لازم است دولت‌ها به سمت عملی شدن آن گام‌های موثر برارند تا خط پایان برای منفعت طلبی نظام سلطه باشد.
کوثری اضافه کرد: مجالس اسلامی می‌توانند در این رابطه ایفاگر نقش تاثیرگذاری باشند و با تصویب قوانین لازم‌الاجرا، دولت‌ها را به سمت عملیاتی کردن آنها ترقیب نمایند. در این شرایط استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دیگر نخواهد توانست میان ملل اسلامی فتنه‌گری کند و با شکاف افکنی منافع خود را تضمین نماید.
نماینده تهران خاطرنشان کرد: زمانی که وحدت میان کشورهای اسلامی شکل گرفت قطعا مسلمانان می‌توانند بر معادلات جهانی اثرگذاشته و در مقابل زورگویان بایستند و ورق را به نفع خود برگردانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet