هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بزرگواری با تشریح مشکلات بخش کشاورزی بعداز هدفمندی یارانه‌ها:

دولت به بخش کشاورزی بیشتر توجه کند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، از مشکلات مختلف بخش کشاورزی و دامداری کشور بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها خبر داد و گفت: اگر به بخش کشاورزی توجه نشود، کشاورزی کشور به زودی تعطیل می شود.
پنج‌شنبه 28 بهمن 1389 ساعت 15:43
دولت به بخش کشاورزی بیشتر توجه کند عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، از مشکلات مختلف بخش کشاورزی و دامداری کشور بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها خبر داد و گفت: اگر به بخش کشاورزی توجه نشود، کشاورزی کشور به زودی تعطیل می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/144.jpg دولت,به,بخش,کشاورزی,بیشتر,توجه,کند Icana

"سیدمحمدعلی بزرگواری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که بخش کشاورزی کشور بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با مشکلات زیادی رو به رو شده است، تصریح کرد: اگر به بخش کشاورزی توجه نشود، کشاورزی کشور به زودی تعطیل می شود.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس، با تاکید بر مشکلات ایجاد شده در بخش کشاورزی و دامپروری کشور، بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، گفت: هفته آینده وزیر جهاد و کشاورزی برای بررسی و برطرف کردن این مشکلات به کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی می آید.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گران شدن قیمت مرغ در کشور را به علت جوجه ریزی نکردن مرغ داری ها، یکی از مشکلات دامداری کشور بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها برشمرد و اظهار داشت: واردات بی رویه محصولات کشاورزی و دامی، کشاورزان و دامداران داخلی را با مشکل روبه رو می کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000