شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده تبریز:

وحدت داخلی صدور انقلاب به جهان اسلام را تسهیل می‌کند

سرویس بین الملل
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تبلور اخلاق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در همه ارکان حاکمیت، اظهار کرد: این‌‌ همان مولفه‌ای است که صدور انقلاب را تسهیل می‌کند.
پنج‌شنبه 28 بهمن 1389 ساعت 16:18
وحدت داخلی صدور انقلاب به جهان اسلام را تسهیل می‌کند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تبلور اخلاق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در همه ارکان حاکمیت، اظهار کرد: این‌‌ همان مولفه‌ای است که صدور انقلاب را تسهیل می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/128.jpg وحدت,داخلی,صدور,انقلاب,به,جهان,اسلام,را,تسهیل,می‌کند Icana

"شکور اکبرنژاد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، راجع به لزوم وحدت هرچه بیشتر میان ملت ایران، گفت: وحدت زمانی شکل می‌گیرد که تعریف آن مورد پذیرش همه گروه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی قرار گیرد و به نوعی آنها افکار و اندیشه‌های خود را در آن چارچوب متبلور ببینند.
نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر، افزود: متاسفانه برخی گروه‌ها و افراد به تبیین نظرات شخصی در این رابطه می‌پردازند که نه تنها وحدت آفرین نیست بلکه اذهان جامعه را به کشمکش‌های سیاسی و گروهی سوق می‌دهد. بنابراین از خود گذشتگی و همراهی با جمع می‌بایست مدنظر همه جناح‌ها و سلائق باشد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب همواره بر جذب حداکثری و دفع حداقلی تاکید داشتند چراکه معتقدند چتر جمهوری اسلامی باید بیشترین اقشار، قومیت‌ها، مذاهب و گروه‌های اجتماعی را زیر پوشش خود قرار دهند.
وی با اشاره به خون صد‌ها هزار شهید انقلاب و دفاع مقدس، اضافه کرد: برای پیروزی انقلاب و ۸ سال جنگ تحمیلی بهترین جوانان این مملکت جان خود را به خطر انداختند تا نظام جمهوری اسلامی ایران پایه‌گذاری و تثبیت شود از این رو نباید ایثار و فداکاری شهدا، اسرا و جانبازان عرصه دفاع مقدس از یاد و خاطرات مسئولان برود.
نماینده تبریز، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نسل اول و دوم انقلاب اختلاف سلیقه‌های فراوانی دارند که خیلی از این‌ها جزئی و قابل چشم پوشی است، اگر این اتفاق بیفتد عرصه حاکمیت علاوه بر افزایش ظرفیت نقدپذیری، با قدرت و قوت به رتق و فتق امور مملکت می‌پردازد و نسل‌های بعدی الگو نیز خواهند گرفت.
وی ادامه داد: درصورتی که اخلاق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در همه ارکان حاکمیت متبلور شود اتحاد و وحدتی میان ملت و مسئولان شکل می‌گیرد که برای جهانیان مخصوصا دولت‌ها و ملت‌های مسلمان نمونه و الگو خواهد شد. این‌‌ همان مولفه‌ای است که صدور انقلاب را تسهیل می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000