آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی بیغش تاکید کرد:

رییس مجلس به طور مستمر بر روند عملکرد نمایندگان ناظر مجلس نظارت کند

سرویس سیاسی
نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به برگزاری همایش نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها گفت: رییس مجلس باید به طور دائم بر روند عملکرد این ناظران از طریق برگزاری چنین همایش‌ها و دریافت گزارش ناظران، نظارت کند.
پنج‌شنبه 28 بهمن 1389 ساعت 16:55
رییس مجلس به طور مستمر بر روند عملکرد نمایندگان ناظر مجلس نظارت کند نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به برگزاری همایش نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها گفت: رییس مجلس باید به طور دائم بر روند عملکرد این ناظران از طریق برگزاری چنین همایش‌ها و دریافت گزارش ناظران، نظارت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/183.jpg رییس,مجلس,به,طور,مستمر,بر,روند,عملکرد,نمایندگان,ناظر,مجلس,نظارت,کند Icana

"محمود احمدی بیغش" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: کار نظارت از سوی نمایندگان وظیفه ذاتی آنهاست و در واقع ناظرین بر دستگاه ها و شوراها کار ذاتی خود به عنوان یک نماینده را انجام می دهند و چنانچه این وظیفه خود را به شکل درست انجام دهند، به طور قطع باعث حرکت رو به جلو و دوری از کارهای بیهوده ای که در راستای انجام وظایف نمایندگی نیست، خواهند شد.

به گفته وی عملکرد ناظران در شوراها و مجامع ضعیف است؛ چون متاسفانه بیشتر نمایندگان به جای نظارت به کارهای اجرایی مشغول هستند.

نماینده مردم شازند راهکار ریشه ای برای تقویت عملکرد ناظران را جدا کردن نمایندگان از کارهای اجرایی دانست و گفت: هرچقدر نمایندگان بیشتر از کارهای اجرایی دور شوند به کارهای نظارتی بهتر و بیشتر خواهند پرداخت.

احمدی بیغش همچنین تاکید کرد: رییس مجلس باید از طریق یک مسوول بر کار ناظران نظارت داشته باشد و نیز از طریق برگزاری جلساتی مثل جلسه امروز بر ناظران نظارت کرده و از آنها گزارش کار بخواهد تا عملکرد ناظران تقویت شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000