هدر اصلی
1389/11/28 18:14:59
سرویس اجتماعی
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:

بیمه روستاییان راهی است برای بهره مند شدن از تسهیلات

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جای سئوال و بررسی دارد؛ چرا با وجود گذشت ۵ سال از اجرای بیمه روستاییان و عشایر این بیمه هنوز نتوانسته در میان روستاها جای مشخصی داشته باشد.
بیمه روستاییان راهی است برای بهره مند شدن از تسهیلات عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جای سئوال و بررسی دارد؛ چرا با وجود گذشت 5 سال از اجرای بیمه روستاییان و عشایر این بیمه هنوز نتوانسته در میان روستاها جای مشخصی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/223.jpg بیمه,روستاییان,راهی,است,برای,بهره,مند,شدن,از,تسهیلات Icana

"محمدقیوم دهقانی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص مزایای بیمه روستاییان و عشایر گفت: باوجود آنکه آیین نامه اجرایی بیمه روستاییان و عشایر از سال 1384 ابلاغ شده؛ اما تا امروز تنها 20 تا 25 درصد تحت پوشش آن قرار گرفته اند.
وی خاطرنشان کرد: براساس سرشماری سال 1385 تعداد خانواده های روستایی و عشایر حدود 5 میلیون نفر است، اگر تنها 25 درصد روستاییان و عشایر  بیمه شده و 75درصد بیمه نباشند این موضوع جای نگرانی دارد.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس یادآور شد: خلا 50 تا 75 درصدی افراد روستایی و عشایری که بیمه نشده اند نشانه کم کاری مسئولان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر است.
وی خاطرنشان کرد: باید برای برون رفت از عدم استفاده و مراجعه به مزایای بیمه روستاییان و عشایر اطلاع رسانی دقیق و جامعی نسبت به آن در روستاها صورت گیرد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معرفی بیمه روستاییان و عشایر راهی است برای بهره مند شدن از تسهیلات و مزایای این بیمه.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مدیرعامل صندوف بیمه اجتماعی روستاییان باید اقدامات بهتری برای برخورداری از خدمات این بیمه به روستاییان ارائه دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet