هدر اصلی
1389/11/29 09:42:35
سرویس اقتصادی
جعفری با انتقاد از عملکرد دولت بعداز هدفمندی یارانه‌ها:

دولت از بخش صنعت و کشاورزی حمایت کند

سخنگوی کمیسیون کشاورزی با انتقاد از عملکرد دولت در حمایت از بخش کشاورزی، بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها گفت: دولت باید ۳۰ درصد از درآمد خود از محل هدفمند شدن یارانه‌ها را به بخش صنعت و کشاورزی اختصاص می‌داد که این حمایت صورت نگرفته است.
دولت از بخش صنعت و کشاورزی حمایت کند سخنگوی کمیسیون کشاورزی با انتقاد از عملکرد دولت در حمایت از بخش کشاورزی، بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها گفت: دولت باید 30 درصد از درآمد خود از محل هدفمند شدن یارانه‌ها را به بخش صنعت و کشاورزی اختصاص می‌داد که این حمایت صورت نگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/63.jpg دولت,از,بخش,صنعت,و,کشاورزی,حمایت,کند Icana

"عیسی جعفری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از اجرایی نشدن حمایت های دولت از بخش کشاورزی، بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها انتقاد کرد.

 نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار در مجلس، با بیان این که واردات محصولات کشاورزی، بخش کشاورزی کشور را نابود می کند تصریح کرد: کشاورزان داخلی توانایی تأمین محصول مورد نیاز داخل کشور را دارند و نیازی به واردات محصولات کشاورزی نیست.

 دولت سوخت مورد نیاز کشاورازن را تأمین کند

 جعفری، از وضعیت تأمین سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، اظهار نگرانی کرد و گفت: هم اکنون کشاورزان برای دریافت سوخت مورد نیاز خود با مشکل روبه‌رو هستند، از این رو دولت و وزارت نیرو باید برای برطرف کردن این مشکل اقدام کنند.

 سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، از عملکرد دولت درباره حمایت از بخش کشاورزی، بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها انتقاد کرد و افزود: دولت باید 30 درصد از درآمد خود از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را، در چارچوب بسته های حمایتی به بخش های صنعت و کشاورزی بدهد که این حمایت صورت نگرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet