خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/11/29 13:14:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی مطهری در جمع خبرنگاران:

اصلاح‌طلبان باید مواضع خود را در برابر خطاهای سیاسی مشخص کنند

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۵ بهمن یک کج سلیقگی و خطای سیاسی آقایان موسوی و کروبی بود.
اصلاح‌طلبان باید مواضع خود را در برابر خطاهای سیاسی مشخص کنند یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: 25 بهمن یک کج سلیقگی و خطای سیاسی آقایان موسوی و کروبی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/198.jpg اصلاح‌طلبان,باید,مواضع,خود,را,در,برابر,خطاهای,سیاسی,مشخص,کنند Icana

به گزارش ایسنا، علی مطهری در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم افتتاحیه نهمین کنگره حزب مردمسالاری خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که در 22 بهمن مردم در راهپیمایی حاضر شدند و درباره مصر و تونس و حرکت‌های این دو کشور شعارهایی دادند؛ دیگر نیاز به حرکت روز 25 بهمن نبود. به خصوص که این حرکات باعث بهره‌برداری آمریکا و اسرائیل در جهت تضعیف حرکت مردم مصر و تونس و جهان عرب نیز می‌شود.

وی با بیان این‌که «به نظر من حرکت 25 بهمن یک خطای بزرگ سیاسی از ناحیه موسوی و کروبی بود» اظهار کرد: اصلاح‌طلبان باید مواضع خود را مشخص کنند و اگر انتقادی دارند، بیان و مشخص کنند که راه آن‌ها چیست و حتی خوب است که آقای خاتمی راه خود را به صراحت بیان کند و بگویند که راه ما این نیست و روشن کنند که خواهان اجرای درست قانون اساسی هستند و توجه به حقوق اجتماعی مردم دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet