عید سعید غدیرخم
1389/11/29 17:50:36
سرویس استان ها
نماینده شوشتر با اشاره به ریزش پل؛

مسئولان ساخت پل شناور گرگر را به صورت فوری در دستور کار خود قرار دهند

نماینده مردم شوشتر و گتوند با بیان اینکه عدم تخصیص اعتبار کافی برای ترمیم پل گرگر و متخصص نبودن فردی که برای انجام این ماموریت در نظر گرفته شده بود، پروژ ترمیم پل با موفقیت انجام نشد اظهار داشت: برای حل مشکل رفت و آمد مردم شوشتر، از مسئولین درخواست کرده‌ایم تا ساخت پل شناور را به صورت فوری در دستور کار خود قرار دهند.
مسئولان ساخت پل شناور گرگر را به صورت فوری در دستور کار خود قرار دهند نماینده مردم شوشتر و گتوند با بیان اینکه عدم تخصیص اعتبار کافی برای ترمیم پل گرگر و متخصص نبودن فردی که برای انجام این ماموریت در نظر گرفته شده بود، پروژ ترمیم پل با موفقیت انجام نشد اظهار داشت: برای حل مشکل رفت و آمد مردم شوشتر، از مسئولین درخواست کرده‌ایم تا ساخت پل شناور را به صورت فوری در دستور کار خود قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/308.jpg مسئولان,ساخت,پل,شناور,گرگر,را,به,صورت,فوری,در,دستور,کار,خود,قرار,دهند Icana

"محمد سادات ابراهیمی" در گفت وگو با خبرگار خانه ملت در خصوص فرو ریختن بخشی از سازه های آبی شوشتر (پل گرگر) که به عنوان دهمین اثر ثبت جهانی ایران در فهرست جهانی است و همچنین محل رفت آمد مردم این شهر و پل ارتباطی شوشتر با شهرهای دیگر محسوب می شود گفت: بنده هم سال گذشته و هم در تاریخ 4/11/89 در تذکری نسبت به این مسئله هشدار داده بودم؛ اما متاسفانه وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی توجه ای به این مسئله نکردند.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس خاطر نشان ساخت: مسئولین مربوطه ظاهرا اعتباری را برای ترمیم و بازسازی پل در نظر گرفته بودند؛ اما در مقام عمل به دلیل عدم تخصیص اعتبار لازم و کافی و از طرفی متخصص و کارشناس نبودن فردی که برای انجام این ماموریت در نظر گرفته شده بود پروژ علاج و ترمیم پل با موفقیت انجام نشد.

وی افزود: اکنون پس از یکسال از آن زمان، با آمدن یک سیلاب بخشی از پل ریزش کرده و مشکلاتی برای رفت آمد مردم منطقه ایجاد شده است.

سادات ابراهیمی با بیان اینکه پیگیر حل مشکل به وجود آمده هستم، گفت:جلساتی با مسئولان وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی داشته ایم  و قول های مساعدی برای رفع این معضل داده اند که امیدواریم عملی شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم هر چه سریعتر کارهای کارشناسی ترمیم پل انجام شود و وزارت نیرو با تخصیص اعتبا رو ارائه طرح بازسازی پل به سازمان فرهنگی مشکل مردم شوشتر را حل کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet