هدر اصلی
1389/11/29 17:55:33
سرویس استان ها
کرمی‌راد پیش از سفر استانی دولت خواستار شد؛

ارزیابی دقیق دستگاه‌ها از میزان پیشرفت طرح‌ها در کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از وجود پاره‌ای نقایص و موانع بر سر اجرای برخی مصوبات هیات دولت در استان کرمانشاه خبرداد و افزود: انتظار می‌رود قبل از انجام سفر سوم رئیس جمهور به استان کرمانشاه دستگاه‌های دولتی در زمینه میزان پیشرفت طرح‌های عمرانی و مصوبات گذشته ارزیابی دقیقی را ارائه دهند.
ارزیابی دقیق دستگاه‌ها از میزان پیشرفت طرح‌ها در کرمانشاه نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از وجود پاره‌ای نقایص و موانع بر سر اجرای برخی مصوبات هیات دولت در استان کرمانشاه خبرداد و افزود: انتظار می‌رود قبل از انجام سفر سوم رئیس جمهور به استان کرمانشاه دستگاه‌های دولتی در زمینه میزان پیشرفت طرح‌های عمرانی و مصوبات گذشته ارزیابی دقیقی را ارائه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/241.jpg ارزیابی,دقیق,دستگاه‌ها,از,میزان,پیشرفت,طرح‌ها,در,کرمانشاه Icana

"محمد کرمی راد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، در توضیح وضعیت حوزه انتخابیه خود، گفت: هم اینک به دنبال عملیاتی شدن کامل مصوبات سفرهای دور اول و دوم ریاست جمهوری و هیات دولت به استان کرمانشاه هستیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: پاره‌ای نقایص و موانع اجرایی بر سر راه تکمیل برخی پروژه‌ها وجود دارد که عدم توفیق آن مصوبات را موجب شده است.

وی افزود:انتظار می‌رود قبل از انجام سفر سوم احمدی‌نژاد به استان کرمانشاه دستگاه‌های دولتی در زمینه میزان پیشرفت طرح‌های عمرانی و مصوبات گذشته ارزیابی دقیقی را ارائه دهند.
نماینده کرمانشاه در مورد مهم‌ترین پروژه‌های نیمه تمام این استان، افزود: تکمیل و راه اندازی دهکده المپیک، راه آهن غرب، پالایشگاه آناهیتا، قطار شهری کرمانشاه و چندین کارخانه صنعتی از جمله مهم‌ترین طرح هایی هستند  که نمایندگان استان به جد دنبال روشن شدن وضعیت آن‌ها هستند.
نماینده مجلس هشتم نقطه قوت سفر رئیس جمهور به کرمانشاه را مسکن مهر دانست و خاطرنشان کرد: همت و پیگیری مداوم وزیر مسکن موجب شده تا پیشرفت وضعیت این طرح با برنامه‌های پیش بینی شده مطابق باشد، اما ورود برخی تعاونی‌ها به این مسئله تا حدودی شرایط را پیچیده کرده است که بررسی و رسیدگی به آن از طریق مسئولان ذی‌ربط لازم به نظر می‌رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet