هفته دفاع مقدس
1389/11/29 17:56:06
سرویس اجتماعی
خالقی:

وزیر ورزش و جوانان به مسایل معیشتی و اشتغال نسل جوان توجه کند

نماینده مردم خلخال در مجلس گفت: وزیر ورزش و جوانان باید تلاش خود را در راستای رفع مشکلات روحی و روانی جوانان و فراهم آوردن محیطی سرشار از نشاط و شادابی متمرکز کند.
وزیر ورزش و جوانان به مسایل معیشتی و اشتغال نسل جوان توجه کند نماینده مردم خلخال در مجلس گفت: وزیر ورزش و جوانان باید تلاش خود را در راستای رفع مشکلات روحی و روانی جوانان و فراهم آوردن محیطی سرشار از نشاط و شادابی متمرکز کند. https://cdn.icana.ir/d/019/298.jpg وزیر,ورزش,و,جوانان,به,مسایل,معیشتی,و,اشتغال,نسل,جوان,توجه,کند Icana

"بشیر خالقی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص مشخصات وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان باید علاوه بر فراهم آوردن محیط ازدواج، مشکلات معیشتی، اشتغال جوانان را مهیا کند.

وی سپس به مشکلات روحی و معیشتی جوانان پرداخت و افزود: با توجه به مشکلات عدیده ای همچون بیکاری و افسردگی که فراروی جوانان جامعه ما قرار دارد، وزیر ورزش و جوانان توجه ویژه ای نسبت به این موضوع مبذول کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در خصوص وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: وزیر ورزش باید نگاهی ریشه ای به ورزش داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: نگاه ریشه ای و عمیق به ورزش موجبات رشد و شکوفایی در بلند مدت را فراهم می کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: مهمترین نقطه ضعف ورزش کشور ما نگاه سیاسی صرف به آن بوده است، همین موجب شده تا لطمات زیادی در بخش ورزش متحمل شویم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet