ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/29 18:16:17
سرویس اقتصادی
حسینی:

بزرگترین کارخانه تولید MDF خاورمیانه در اهواز ساخته می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس، از ساخت بزرگترین کارخانه تولید ام.دی.اف (MDF) منطقه خاورمیانه در شهر اهواز خبر داد و گفت: این طرح از اوایل اردیبهشت سال آینده کلنگ زنی می شود.
بزرگترین کارخانه تولید MDF خاورمیانه در اهواز ساخته می‌شود عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس، از ساخت بزرگترین کارخانه تولید ام.دی.اف (MDF) منطقه خاورمیانه در شهر اهواز خبر داد و گفت: این طرح از اوایل اردیبهشت سال آینده کلنگ زنی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/312.jpg بزرگترین,کارخانه,تولید,MDF,خاورمیانه,در,اهواز,ساخته,می‌شود Icana

"سیدشریف حسینی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از آغاز ساخت بزرگترین کارخانه تولید ام.دی.اف (MDF) خاورمیانه در شهر اهواز خبر داد و گفت: هم اکنون در حال پایان عملیات بانکی برای دریافت تسهیلات مورد نیاز این طرح هستیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که ساخت بزرگترین کارخانه تولید ام.دی.اف (MDF) خاور میانه در اهواز اوایل اردیبهشت سال آینده کلنگ زده می شود، تصریح کرد: زمان پیش بینی شده برای این طرح دو سال است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس با بیان این که عملیات بانکی برای دریافت تسهیلات مربوط به ساخت بزرگترین کارخانه تولید ام.دی.اف (MDF) خاورمیانه در شهر اهواز در دست انجام است، یادآور شد: اعتبار این طرح 60هزار میلیارد یورو است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet