اربعین حسینی
1389/11/30 10:17:04
سرویس اقتصادی
حسینی با تشریح عملکرد دولت:

دولت هدفمندی یارانه‌ها را با درایت اجرا کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با درایت عمل کرده است گفت: عملکرد دولت در سال جاری قابل تقدیر است.
دولت هدفمندی یارانه‌ها را با درایت اجرا کرد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با درایت عمل کرده است گفت: عملکرد دولت در سال جاری قابل تقدیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/312.jpg دولت,هدفمندی,یارانه‌ها,را,با,درایت,اجرا,کرد Icana

 "سید شریف حسینی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، اجرای قانون هدفمندی یارانه ها یکی از بزرگترین قوانین اجرا شده در طول 30 سال گذشته در کشور خواند و تصریح کرد: دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با درایت عمل کرده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، بر عملکرد مناسب دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در کشور تاکید کرد و گفت: دولت با مدیریت خوب از وارد آمدن فشار به مردم، بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها جلوگیری کرد.

حسینی با بیان این که در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در مرحله گذار هستیم، افزود: اگر به دوره ثبات برسیم، مشکلات کنونی را نخواهیم داشت و می توانیم در زمینه اقتصادی به خودکفایی برسیم.

عملکرد دولت در سال جاری قابل تقدیر است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، تاکید بر این که دولت، دولت فعال و تلاشگری است، درباره عملکرد دولت در سال جاری گفت: دولت برای رسیدن به اهداف خود تلاش بسیاری می کند و عملکرد دولت در سال جاری جای تقدیر دارد.

به گزارش خانه ملت، دولت در سال جاری با توجه به اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و پیشرفت های مناسب در زمینه علمی و تکنولوژی، عملکرد مناسبی داشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet