عید سعید غدیرخم
1389/11/30 11:06:44
سرویس اجتماعی
کرمی:

برای توسعه و حفظ محیط زیست بودجه بیشتری مطالبه کردیم

عضو فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار با اشاره فراکسیون متبوعش برای توسعه و حفظ محیط زیست بودجه بیشتری مطالبه کرده است گفت: باید مقابل آسیب‌های جدی که به محیط زیست کشورمان وارد می‌شود ایستاد و مسئولان در این رابطه باید دقت نظر بیشتری داشته باشند.
برای توسعه و حفظ محیط زیست بودجه بیشتری مطالبه کردیم عضو فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار با اشاره فراکسیون متبوعش برای توسعه و حفظ محیط زیست بودجه بیشتری مطالبه کرده است گفت: باید مقابل آسیب‌های جدی که به محیط زیست کشورمان وارد می‌شود ایستاد و مسئولان در این رابطه باید دقت نظر بیشتری داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/252.jpg برای,توسعه,و,حفظ,محیط,زیست,بودجه,بیشتری,مطالبه,کردیم Icana

 

"غلامرضا کرمی" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: تاکنون در رابطه با وضعیت محیط زیست شاهد اتفاقاتی بوده ایم که برای هیچ یک ازمردم خوشایند نبوده است؛ دراین راستا می توان بخشی از این آسیب ها را دلیلی بر اقدامات غیرکارشناسی در سازمان محیط زیست و بخشی دیگر را کاهش نزولات آسمانی بر شمرد.

عضو فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در ادامه عنوان کرد: تنها در این بین می توان از مسئولان مربوطه خواست که با دقت نظر بیشتر و حساسیت لازم به حفظ و حراست ازمنابع طبیعی بپردازند.

کرمی در ادامه با اشاره به اینکه برخی از پروژ های عمرانی نیز خود عامل تخریب محیط زیست هستند عنوان کرد: باید تدابیری اتخاذ شود تا احداث کارخانه ها و پروژه های عمرانی نتوانند به منابع طبیعی و محیط زیست لطمه بزنند.

وی افزود: اعضا فراکسیون محیط زیست هم در نظر دارند تا درجلب بودجه بیشتر برای حراست از محیط زیست گام های بلندتری بردارند

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet