هدر اصلی
1389/11/30 21:12:10
سرویس سیاسی
هاشمی:

پیشرفت در کشور با وحدت محقق خواهد شد

نماینده مردم شهرستان سپیدان گفت: پیشرفت امور مملکت زمانی محقق می‌شود که هماهنگی بین سه قوه مجریه، قضاییه و مقننه وجود داشته باشد، در غیر این صورت اگر هر کسی بخواهد بدون توجه به چشم‌انداز مورد نظر، مسیر خودش را برود، قطعاً به هیچ نتیجه‌ای نخواهد رسیدو همه زحمات به هدر خواهد رفت.
پیشرفت در کشور با وحدت محقق خواهد شد نماینده مردم شهرستان سپیدان گفت: پیشرفت امور مملکت زمانی محقق می‌شود که هماهنگی بین سه قوه مجریه، قضاییه و مقننه وجود داشته باشد، در غیر این صورت اگر هر کسی بخواهد بدون توجه به چشم‌انداز مورد نظر، مسیر خودش را برود، قطعاً به هیچ نتیجه‌ای نخواهد رسیدو همه زحمات به هدر خواهد رفت. https://cdn.icana.ir/d/019/415.jpg پیشرفت,در,کشور,با,وحدت,محقق,خواهد,شد Icana

"عنایتالله هاشمی" در گفتوگو با روزنامه «فرهنگ جنوب» خوزستان افزود: دشمنان با تبلیغات و جنگ نرم درصدد ایجاد اختلاف میان مسئولان کشور هستند، اما این امر هیچ گاه نمود عینی نخواهد داشت.

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر ما سعی کنیم تا هماهنگی که وجود دارد بیشتر شود و این سه قوه در کنار هم بتوانند مثل همیشه به فعالیت خود ادامه بدهند، قطعاً راه برای این تبلیغات سوء بیش از پیش بسته خواهد شد.

هاشمی گفت: ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم به فرمایش مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم و نگذاریم این مسائل جزئی تبدیل به یکسری مشکلات شود.

هاشمی در ادامه افزود: ما باید بتوانیم ایراداتمان را بپذیریم و آنها را به یک فرصت تبدیل کنیم نه آنکه انتقاد باعث اختلاف شود. مثلاً مواردی همچون اجرای قانون، که یکسری مشکلاتی به همراه دارد. دولت باید هماهنگی بیشتری داشته باشد و ما باید بدانیم که قصد و نیت مجلس شورای اسلامی هماهنگی و همراه بودن سه قوه است.

این نماینده در پایان گفت: پس باید تلاش کنیم تا همین اختلافات جزئی هم که مطرح است و طبیعی است، در جلساتی محرمانه مرتفع شود تا مورد سوء استفاده بیگانگان قرار نگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet