ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/30 15:16:46
سرویس استان ها
سیدیونس موسوی

تعطیلی بسیاری از پروژه‌های عمرانی در فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین

نماینده مردم فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی از تعطیل شدن ۹۰درصد از پروژه‌های عمرانی در این سه شهرستان خبرداد.
تعطیلی بسیاری از پروژه‌های عمرانی در فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین نماینده مردم فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی از تعطیل شدن 90درصد از پروژه‌های عمرانی در این سه شهرستان خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg تعطیلی,بسیاری,از,پروژه‌های,عمرانی,در,فراشبند،,فیروزآباد,و,قیر,و,کارزین Icana

 "سیدیونس موسوی سرچشمه" در گفت و گو با روزنامه "فرهنگ جنوب" خوزستان گفت: همان طور که میدانید مسئلهای که امروزه حائز اهمیت است بحث گران شدن حاملهای انرژی،به ویژه گازوئیل است، از طرفی گران شدن قیر برای آسفالت جادهها و راهها معضل دیگری است.

وی افزود: قیر از تنی 135 هزار تومان به 480 تا 500 هزار تومان رسیده و قیمت گازوئیل  به350 تومان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: همچنین کاهش اعتبار برخی از پروژهها سبب شده بسیاری از پروژهها تعطیل و یا نیمه تعطیل شوند.

وی افزود: برای مثال، پروژه باند دوم کوار به فیروزآباد، پروژه جاده فیروزآباد به قیر و کارزین، فیروزآباد به خنج، همچنین فیروزآباد به فراشبند را داریم که پیمانکاران آن با کمبود بودجه مواجه شدهاند و نمیتوانند سوخت و قیر مورد نیازشان را تأمین کنند، به همین دلیل کارشان را تعطیل یا نیمه تعطیل کردهاند و در حد 10 تا 15درصد بیشتر کارایی ندارند. این مسئله در روستاها نیز وضعیت حادتری دارد که باید هرچه سریعتر برای جبران آن چاره اندیشی شود.

وی ادامه داد: این مسئله مردم این شهرستانها را دچار مشکلات زیادی کرده است، پیگیریهای لازم هم صورت گرفته است ولی متأسفانه هنوز از طرف دولت پاسخی دریافتنکردهایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet