اربعین حسینی
1389/11/30 16:26:57
سرویس اقتصادی
اخوان:

ایران اسلامی امروز نیازمند وحدت کلمه است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه اقلیت محدودی در ایران، اینجا را با مصر اشتباه گرفته اند، گفت: ایران اسلامی امروز نیازمند وحدت کلمه است.
ایران اسلامی امروز نیازمند وحدت کلمه است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه اقلیت محدودی در ایران، اینجا را با مصر اشتباه گرفته اند، گفت: ایران اسلامی امروز نیازمند وحدت کلمه است. https://cdn.icana.ir/d/019/378.jpg ایران,اسلامی,امروز,,نیازمند,وحدت,کلمه,است Icana

"بهمن اخوان" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با یادآوری سخنان امام خمینی (ره)، تصریح کرد: زیر سئوال بردن نظام جمهوری اسلامی ایران، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری، حرام است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، بر حساس بودن شرایط کشور ایران در منطقه تأکید کرد و گفت: امروز دوستان انقلاب و کسانی که 32 سال در داخل نظام بوده اند، نباید با رفتار غیراصولی خود باعث شاد شدن دل بیگانگان شوند.

اخوان با بیان این که امروز، ایران اسلامی نیازمند وحدت کلمه است، افزود: هر گونه تضعیف ولایت، مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با خون هزاران هزار شهید آبیاری شده است، را محکوم می کنیم.

وی با بیان این که مردم در دفاع از چارچوب نظام هوشیارند، تأکید کرد: امروز شاهد آن هستیم که یک سری از سلطنت طلب ها بعد از گذشت 32 سال از انقلاب اسلامی ایران، احساس می کنند می توانند در ایران هم تحول ایجاد کنند، اما بدانند اکثریت مردم ایران طرفدار نظام جمهوری اسلامی ایران و حامی انقلاب هستند و آنها اینجا را با مصر اشتباه گرفته اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان این که در ایران افراد مخالف هم وجود دارند، گفت: مخالفان در ایران اقلیت محدودی هستند و نمی توانند خدشه ای بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد کنند و این اقلیت محدود بدانند که مردم ایران اسلامی بیدار هستند و تحت تاثیر یک اقلیت سلطنت طلب قرار نمی گیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet