ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/11/30 19:50:37
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی:

موضع‌گیری‌های بعد از 25 بهمن، اتمام حجت با عاملان این اتفاق بود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی کشور ضمن تایید نحوه برخورد مسئولات با عاملان حوادث ۲۵ بهمن، گفت: مسئولان با موضع‌گیری‌های شایسته بعد از اتفاقات ۲۵ بهمن، دیدگاه و جایگاه خود را مشخص و با عاملان اتفاقات اخیر اتمام حجت کردند.
موضع‌گیری‌های بعد از 25 بهمن، اتمام حجت با عاملان این اتفاق بود عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی کشور ضمن تایید نحوه برخورد مسئولات با عاملان حوادث 25 بهمن، گفت: مسئولان با موضع‌گیری‌های شایسته بعد از اتفاقات 25 بهمن، دیدگاه و جایگاه خود را مشخص و با عاملان اتفاقات اخیر اتمام حجت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/393.jpg موضع‌گیری‌های,بعد,از,25,بهمن،,اتمام,حجت,با,عاملان,این,اتفاق,بود Icana

"نیره اخوان‌بیطرف" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: مسئولان و در راس آنها رییس مجلس با موضع‌گیری مناسب خود به شیوه‌ای شایسته با عاملان اتفاقات 25 بهمن اتمام حجت کردند وبه شیوه‌ای مناسب خواست مردم را از تریبون رسمی کشور بازگو کردند.

نماینده مردم اصفهان در ادامه به تشکیل " کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب" اشاره کرد و افزود: این کمیته  می‌‌تواند  زمینه را برای حل این مسئله فراهم کند، اما اصرار و پیگیری مردم بهترین شیوه برای رفع و رجوع اتفاقات اخیر است.

وی در پایان بروز چنین اتفاقاتی را موجب هدر رفتن زمان و بودجه کشور دانست و گفت: عاملان اتفاقات اخیر باید بدانند که به دلیل انجام فعالیت‌هایی که نشان‌دهنده عدم سیاست آنها برای کنترل امور بود، هزینه‌های بسیاری را به نظام وارد کردند.

بعد از حوادث 25 بهمن، بسیاری از مسئولان از جمله "علی لاریجانی" به همراه دیگر نمایندگان در جلسه علنی 26 بهمن مجلس شورای اسلامی، این اتفاقات را محکوم کردند.

همچنین با دستور رئیس مجلس، روسای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاسیت خارجی، حقوقی و قضایی، شوراها و امور داخلی کشور، اصل نودم قانون اساسی و فرهنگی موظف شدند تا  برای بررسی ریشه این اتفاقات، "کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب" را تشکیل دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet